What's happening?

Wonder Woman 1984 ZALUKAJ FILM ONLINE

  • REJESTRACJA TO TYLKO 30 SEKUND
  • ZNAJDŹ SWOJE ULUBIONE FILMY LUB SERIALE
  • NAJCIEKAWSZE I NAJLEPSZE PRODUKCJE W JEDNYM MIEJSCU
  • DOŁĄCZ DO TYSIĘCY ZADOWOLONYCH UŻYTKOWNIKÓW

UPSS! MUSISZ BYĆ ZALOGOWANY, ABY MÓC KORZYSTAĆ W PEŁNI Z SERWISU!

ZALOGUJ / ZAREJESTRUJ SIĘ vod

Wonder Woman 1984 zalukaj online

Gdzie obejrzeć cały film Wonder Woman 1984?

Dec. 23, 2020United States151 Min.PG-13
Oceń film: 0
7 1 głos

Gdzie oglądać cały film Wonder Woman 1984?

Diana Prince (Gal Gadot) walczy ze stratą swojego ukochanego Steve’a Trevora (Chris Pine). Unika innych ludzi i życia towarzyskiego. Żadnych przyjaciół. Wybiera samotność. Aby uniknąć żalu, walczy z przestępczością w Waszyngtonie. W centrum handlowym odkryto nielegalne antyki w celu ochrony przed kradzieżą. Jednym z nich jest specjalny przedmiot, dzięki któremu właściciel może spełnić swoje życzenia. Ta osoba oczywiście musi zapłacić za to znaczną cenę. Wielu jest gotowych do poświęceń, a wśród ochotników jest biznesmen Max Lords (Pedro Pascal).

Nie jest to zbyt rozbudowana historia i nie wraca do wielkiej miłości Diany, Steve’a Trevora, granego przez Chrisa Pine’a. Wszyscy zastanawialiśmy się, jak możemy zostać wskrzeszeni po wydarzeniach z poprzedniego filmu i chociaż scenarzyści uważali, że jest nienaruszony, muszę przyznać, że nadal byłem podekscytowany scenami, które wyobrażałem sobie, gdy ogłoszono powrót Steve’a.

Niezła kontynuacja super-bohaterki

Niektóre z wyborów dokonanych przez Jenkinsa i publiczność podczas tej podróży są zrozumiałe, być może ze względu na dzisiejszą dekadę, często porównywane do renesansu popkultury i zwycięstwa fantazji o pustym śnie podczas zimnej wojny, powodem – procesem wpływania na pop kultura była źle rozumiana. prawie symboliczne. Bierność, którą starają się zwabić filmowcy Wonder Woman z 1984 roku, życzliwy duch etyczny, o którym tu nie wspomniano, lub oznaki zimnych kalkulacji biznesowych, które często panują w chaosie.

Wonder Woman 1984 została fałszywie skrytykowana. To nie jest dobra kontynuacja Wonder Woman 2017, ale nie mówimy o braku filmów, których w ogóle nie widzimy. Filmy mają swoje wady. Nie można go ukryć. Jednak pozytywy przeważają nad negatywami, co utrudnia produkcję Jenki. Nie mogę się doczekać trzeciego i ostatniego odcinka przygód Diany i przekazuję im dobre wieści w skali od 6 do 1.

Akcja filmu rozgrywa się oczywiście w 1984 roku. Diana pracuje na pełny etat jako archeolog i bada skarby, takie jak stare super czołgi, i czuje się bardzo samotna. W rzeczywistości od samego początku pokazuje, jak Diana tęskni do utraty miłości, odłączając się od innych. Wcześniej brał udział w prologu dziecięcego turnieju z młodym superbohaterem, który łączył przeszkody i zawody strzeleckie. Młoda, może dwunastoletnia Diana była wyraźnie lepsza od pozostałych uczestników na każdym kroku i ostatecznie została wykluczona ze szkoły. Ponieważ zasady są ważne.

Wonder Woman 1984 cały film HD

Wonder Woman 1984 po polsku?

Dlaczego najpierw mówię o tych dwóch sytuacjach? Aby pokazać, jak niespójny jest film, w którym prolog negatywnie przedstawia tłumienie indywidualizmu i inicjatywy dziecka. Niestety film nie podejmuje już tego tematu i staje się historią miłosną. Niestety, w końcu chciałem pokazać, że Diana miała rację, więc przejęła inicjatywę, była kreatywna i postępowała zgodnie ze zwykłymi schematami.

Jakby tego było mało, Wonder Woman 1984 to także wielka sprawa dla bohaterów. Wspomniałem wcześniej, że ten temat wyzwala także Dianę (ostrzeżenie o spoilerze, ale jeśli ktoś widział zwiastun, to nadal zna) Steve Trevors. Oboje doskonale się kochają, podobnie jak ich związek. Tak naprawdę nie rozwijasz się dalej, tylko Wonder Woman zyskuje nagle zupełnie nowe supermoce.

Kto wygra tym razem?

I chociaż są trochę zakorzenione w komiksach, pojawiają się znikąd i dlaczego. Nawet przeciwnicy są nieuczciwi. Pedro Pascal, podobnie jak Max Lords, jest trochę tolerancyjny, głównie dlatego, że prawdopodobnie wie, że gra źle, więc tworzy prawdziwą rolę w obozie. Naprawdę nie rozumiem sugestii Pana, ale to jest ogólny problem z filmem: bohaterowie grają i robią bzdury. Wiem więcej o nowej dziewczynie Diany, Barbarze Minerve (nie myślę o tych słowach). Kristen Viga, która gra, robi to na chybił trafił, a publiczność tak naprawdę jej nie pamięta.

Złych przeciwników nadal toleruje się, gdy bohater rezygnuje ze wszystkiego, a to nieprawda. Nie brakuje scen, w których Diana mogłaby fizycznie zagrać, ale z jednej strony zostały one zrealizowane katastrofalnie (znacie rosyjskich rzeczników? To mniej więcej na tym samym poziomie), az drugiej nic nie dodają. Wonder Woman praktycznie nie walczy tutaj w zwycięskim pojedynku, a jej ogromna moc ogranicza się prawie całkowicie do wykorzystania przez Lass sprawiedliwości (z jednym godnym uwagi wyjątkiem, ale powstrzymuję się od tego), co wydaje się dość niesprawiedliwe traktowanie Be One Hero. Autorzy stwierdzili również, że Wonder Woman pr. nad

Wonder Woman 1984
Wonder Woman 1984
Wonder Woman 1984
Wonder Woman 1984
Wonder Woman 1984
Wonder Woman 1984
Wonder Woman 1984
Wonder Woman 1984
Wonder Woman 1984
Wonder Woman 1984
Tytuł (ang.) Wonder Woman 1984
Ocena widzów: N/A N/A głosów
18 komentarzy
Zaloguj się, aby dodać komentarz