What's happening?

Blade of the 47 Ronin ONLINE

  • REJESTRACJA TO TYLKO 30 SEKUND
  • ZNAJDŹ SWOJE ULUBIONE FILMY LUB SERIALE
  • NAJCIEKAWSZE I NAJLEPSZE PRODUKCJE W JEDNYM MIEJSCU
  • DOŁĄCZ DO TYSIĘCY ZADOWOLONYCH UŻYTKOWNIKÓW

UPSS! MUSISZ BYĆ ZALOGOWANY, ABY MÓC KORZYSTAĆ W PEŁNI Z SERWISU!

ZALOGUJ / ZAREJESTRUJ SIĘ

DO KOŃCA PROMOCJI POZOSTAŁO:
2 godziny 35 minut 13 sekund

Blade of the 47 Ronin

Blade of the 47 Ronin

Oct. 25, 2022USA106 Min.R
Twoja ocena: 0
8 1 głos

Gdzie obejrzeć cały film Blade of the 47 Ronin z 2022 roku?

W filmie BLADE OF THE 47 RONIN, gang skrytobójczych ninja najeżdża współczesny Budapeszt. Lord Arai, który uważany jest za ostatniego przodka wojowników 47 Ronin, zostaje zamordowany podczas konfliktu z konkurencyjnym plemieniem czarownic. Podczas gdy klan czarownic początkowo czuje, że położył kres rządom samurajów, pozostali samuraje, prowadzeni przez Lorda Shinshiro, odkrywają, że wciąż istnieje jeden pozostały potomek Roninów. Ze zdziwieniem odkrywają, że tym potomkiem jest nie tylko kobieta, ale i niedawna imigrantka do Budapesztu Luna (Anna Akana), kieszonkowiec z Nowego Jorku. Sprytna Luna musi zostać odnaleziona, aby Lord Shinshiro i inni samuraje mogli przekonać ją do wsparcia ich w decydującej walce z czarownicami, które mają ją wytropić i spróbować zabić. Oglądaj Blade of the 47 Ronin na jednej z polecanej platform VOD.

Jaka jest fabuła filmu Blade of the 47 Ronin?

Ten samodzielny sequel zawiera kilka efektownych scen walki, ale fabuła jest pełna klisz. Blade of the 47 Ronin ma obiecujące założenie: współcześni ninja, którzy działają w ukryciu, podróżują do Budapesztu, aby zaangażować się w walkę ze współczesnymi czarownicami, które również działają w ukryciu. Jest tajemnicza broń zaangażowany, kobiety samurajów, lub „onna-musha”, są równie zaciekły jak samurajów męskich (jeśli nie bardziej), i tak, jest dużo walki mieczem, jak również nieuniknione krwawe śmierci bitwy.

Większość postaci to klisze z filmów akcji – bezczelni młodzi chłopcy, mędrkujący starcy itp. Jednym z najbardziej nadużywanych środków fabularnych w filmach o średniowiecznych wojownikach i ich zwyczajach jest wzmianka o tym, że jeden z bohaterów „wypełnia starą przepowiednię” w pewnym momencie. Najbardziej intrygujący element fabuły – nowojorski kieszonkowiec, który właśnie przybył do Budapesztu, by dokonać drobnej kradzieży – zostaje pogrzebany w natłoku wątków pobocznych, a pełne rozmachu sekwencje bitewne mogą tylko w niewielkim stopniu to nadrobić. Jednocześnie wszystko jest jednocześnie przesadne i nieadekwatne.

Oglądaj również Cred 3 online.

Blade of the 47 Ronin
Blade of the 47 Ronin
Tytuł (ang.) Blade of the 47 Ronin
Ocena widzów: 4.7 609 głosów
Ocena 6.854 65 głosów
18 komentarzy
Zaloguj się, aby dodać komentarz

Similar titles

Tajna misja w Seulu
Resident Evil
Batman Beyond: The Movie
Jacht
Steven Universe: The Movie
Twój ruch
Zaczarowana
Psi Patrol: Kosmopieski
Niepamięć
Battlefield 2025
Sztos rodzina: zombie do usług
Ant-Man i Osa