What's happening?

Czarna Wdowa ONLINE

  • REJESTRACJA TO TYLKO 30 SEKUND
  • ZNAJDŹ SWOJE ULUBIONE FILMY LUB SERIALE
  • NAJCIEKAWSZE I NAJLEPSZE PRODUKCJE W JEDNYM MIEJSCU
  • DOŁĄCZ DO TYSIĘCY ZADOWOLONYCH UŻYTKOWNIKÓW

UPSS! MUSISZ BYĆ ZALOGOWANY, ABY MÓC KORZYSTAĆ W PEŁNI Z SERWISU!

ZALOGUJ / ZAREJESTRUJ SIĘ vod

DO KOŃCA PROMOCJI POZOSTAŁO:
2 godziny 35 minut 13 sekund

Czarna Wdowa online

Czarna Wdowa

Skończyła uciekać przed swoją przeszłością.Jul. 07, 2021USA134 Min.PG-13
Twoja ocena: 0
6 1 głos

Gdzie oglądać cały film Czarna Wdowa online?

Natasza Romanoff jest jedną z głównych bohaterek MCU, ale do tej pory nie otrzymaliśmy zbyt wielu klipów filmowych z przeszłości. Fani dokładnie wiedzieli, jak ta historia wyglądała na stronach komediowych, ale studio zdecydowało się opowiedzieć ją na ekranie dopiero na początku etapu. Był to trafny wybór, bo czarna wdowa nie jest główną postacią w całym wszechświecie jak Iron Man, Kapitan Ameryka czy Thor i Hulk, nie mówiąc już o Spider-Manu. Czarna Wdowa potrzebuje kolejnego wprowadzenia, a w niektórych filmach, w których grał z innymi postaciami, mieliśmy okazję obdarzyć go prawdziwą miłością.

Czarna Wdowa Cały Film Po Polsku

Tak więc nieco ponad dwie godziny niezależnych projektów filmowych, prawie wszystko, co do tej pory widzieliśmy, to naprawdę fajny program. Cały film „Czarna wdowa” miał swoją premierę na scenie 4 sceny filmowej Marvela, na którą czekała od dwóch lat. Produkcja, poświęcona przeszłości tytułowego bohatera, powinna zachwycić widzów, ale Marvel rozpoczął strasznie zabawną historię i fabuła z każdą minutą szła źle. I zaczął dużo obiecywać.

Czym zaskoczy nas Marvel?

Film zaczyna się od scen, w których przedstawiane są Natasza i Elena – jej siostry. Mieliśmy okazję zobaczyć ich młodzieńcze dzieła od sielanki do zgiełku. Rodzice adopcyjni Aleksiej i Milena mają różne cele w życiu, różne role na świecie, a trwający od dawna odcinek „Zabawy z rodziną” to tylko przejście. Nie oznacza to jednak, że wszyscy członkowie są beznamiętnymi mordercami – zostaną całkowicie ukrzyżowani w swoim stylu życia, ale ponownie się krzyżują.

Czarna Wdowa 2021 Online

Reżyserem Czarnej Wdowy jest Kate Eastland, Australijka, znana wcześniej ze swoich filmów fabularnych i uznanych przez krytyków filmów, takich jak Somersault, Lore i Berliński Syndrom. Wraz z „Czarną Wdową” jest przede wszystkim kobiecą bohaterką stojącą przed poważnym wyzwaniem, na które wydaje się, że nie jest jeszcze gotowa. I w tym przypadku nie ma znaczenia, że ​​mamy do czynienia z super bohaterką – Natashą Romanof z „Czarnej Wdowy”, która przynajmniej początkowo straciła podejrzaną postać na rozdrożu życia.

Czarna Wdowa z lektorem czy napisami?

Film śledzi wydarzenia z Kapitana Ameryki: Wojny Bohaterów, poprzedzającej wielką łapankę Koniec gry i Wojna bez granic – pełnometrażowego filmu fabularnego o Nataszy jako bohaterce, który został skrytykowany przez wielu widzów.
Czarna Wdowa nie jest tak piękna i epicka jak Avengers: Endless War czy End Game, a los całego wszechświata nie jest zagrożony. Więc jeśli nie czujesz widoku północnych bogów, spacerujących drzew i gadających szopów z lśniącą fioletową głębią obdarzoną kosmiczną mocą, nie martw się – czarna wdowa zdecydowanie upadła więcej.

„Czarna wdowa” to jak seria filmów, które były naszą codzienną karmą przed epidemią. To dowód na to, że od dawna istnieje świat, w którym rzeczy są zdecydowanie widoczne dzisiaj. Można by to oczywiście nazwać nową imprezą, ale trudno nie zauważyć, że ta praca jest pełna samozadowolenia i sensowna. Śmieję się w tym stanie i cieszę się, że nie wróci. Na odpowiedni remake musimy oczywiście poczekać. Marvel  więc mamy do czynienia głównie z dużymi okularami z mnóstwem wielkich walk, kolorów, wybuchów i wszystkich zwykłych scen.

Czarna Wdowa
Czarna Wdowa
Czarna Wdowa
Czarna Wdowa
Czarna Wdowa
Czarna Wdowa
Czarna Wdowa
Czarna Wdowa
Czarna Wdowa
Czarna Wdowa
Tytuł (ang.) Black Widow
Ocena widzów: 6.9 159,008 głosów
Ocena 7.9 3,788 głosów

Reżyser filmu

Cate Shortland
Reżyser filmu

Obada filmu

Scarlett Johansson isNatasha Romanoff / Black Widow
Natasha Romanoff / Black Widow
Florence Pugh isYelena Belova
Yelena Belova
Rachel Weisz isMelina Vostokoff
Melina Vostokoff
David Harbour isAlexei Shostakov / Red Guardian
Alexei Shostakov / Red Guardian
Olga Kurylenko isAntonia Dreykov
Antonia Dreykov
Ever Anderson isYoung Natasha
Young Natasha
Violet McGraw isYoung Yelena
Young Yelena
William Hurt isSecretary Thaddeus 'Thunderbolt' Ross
Secretary Thaddeus 'Thunderbolt' Ross
18 komentarzy
Zaloguj się, aby dodać komentarz

Similar titles

Furia: Carrie 2
Misja Yeti
Pan i władca: Na krańcu świata
Rekrut
Wydział Pościgowy
Deadpool: No Good Deed
Bandyci
Underworld: Wojny krwi
Liberator 2
Legendarna Pięść
Pilgrimage
Zabójcze maszyny