What's happening?

Doktor Strange w multiwersum obłędu ZALUKAJ FILM ONLINE

  • REJESTRACJA TO TYLKO 30 SEKUND
  • ZNAJDŹ SWOJE ULUBIONE FILMY LUB SERIALE
  • NAJCIEKAWSZE I NAJLEPSZE PRODUKCJE W JEDNYM MIEJSCU
  • DOŁĄCZ DO TYSIĘCY ZADOWOLONYCH UŻYTKOWNIKÓW

UPSS! MUSISZ BYĆ ZALOGOWANY, ABY MÓC KORZYSTAĆ W PEŁNI Z SERWISU!

ZALOGUJ / ZAREJESTRUJ SIĘ vod

Doktor Strange w multiwersum obłędu zalukaj online

Gdzie obejrzeć cały film Doktor Strange w multiwersum obłędu?

May. 04, 2022126 Min.
Oceń film: 0
6 1 głos

Gdzie obejrzeć cały film Doktor Strange w multiwersum obłędu z 2022 roku?

Rozgrywający się po wydarzeniach ze Spider-Man: No Way Home i Loki, Doctor Strange w w multiwersum obłędu ma tytułowy bohater (Benedict Cumberbatch) pomagający tajemniczej, skaczącej po multiverse nastolatce o imieniu America Chavez (Xochitl Gomez) w ustaleniu, który nadprzyrodzony czarodziej ją ściga. W wielu rzeczywistościach Strange szuka pomocy Wandy Maximoff (Elizabeth Olsen), koleżanki z Avengers i awanturniczki z WandaVision.

W filmie nie zabraknie komiksowych walk i niebezpieczeństw, a także motywów odwagi i pracy zespołowej, ale twórca Sam Raimi czyni ten obraz MCU bardziej mrocznym i opartym na horrorze niż standardowa przygoda MCU.

Będą szokujące momenty, martwe ciało, które wraca do życia, krwawe morderstwa, krwawe obrazy rozkładającego się ciała i fatalne sceny walki, które demolują całe wioski z dużą liczbą ciał. Postacie eksplodują, są pozornie zmiażdżone, pozornie spadają na śmierć, są nabite na pal, mają odcięte szyje i wiele innych sposobów na śmierć jest widzianych.

Zobacz też cały film 2000 mules. 

Doktor Strange w multiwersum obłędu od Marvel

Ten sequel Marvela jest mroczniejszy, bardziej pokręcony i bardziej fascynujący niż wiele innych filmów MCU dzięki typowemu dla reżysera Sama Raimiego zamiłowaniu do przygody i makabry. Doktor Strange, świeżo po swojej skradającej sceny roli drugoplanowej w filmie Spider-Man: No Way Home, łączy siły z jedną z najbardziej intrygujących postaci MCU, by zmierzyć się z jednym z najbardziej przerażających i potężnych potworów wszechświata.

O ile pochodzenie America Chavez jest interesujące, to fakt, że jest ona ścigana przez multiwersum jest tym, co naprawdę napędza fabułę w multiwersum obłędu. Gomez jest utalentowanym młodym aktorem z dużą charyzmą i zasięgiem, a jej czas spędzony ze Strange’em pomógł mu zmięknąć i stać się mniej palantem. Jest jedną z trzech pań w filmie, których gwiezdne aktorstwo pomaga pchnąć film na nowe wyżyny. McAdams różni się od innych kobiecych postaci MCU, które są zwykle wprowadzane jako rywale, konkurenci lub współpracownicy, zanim rozwiną romantyczne uczucia do siebie.

Zobacz też film online 365 Dni: Ten dzień. 

Doktor Strange w multiwersum obłędu zachwyca efektami sci-fi

Wreszcie jest Olsen, której Wanda pogrążyła się w post-Thanosowej depresji, odkąd straciła wszystko, na czym jej zależało. Słowa Walta Whitmana „I am huge, I contain multitudes” dobrze ją opisują. Bez względu na to, jak bardzo irracjonalne są jej decyzje, wciąż udaje jej się zachować współczucie (jak na przykład trzymanie całego miasta pod swoją kontrolą, by móc przeżywać swoje domowe fantazje w WandaVision).

To ona najbardziej utknęła w przeszłości ze wszystkich Avengers post-Blip, a szczerość jej bólu jest tym, co czyni jej historię tak poruszającą. Opierając się na scenariuszu współtwórcy Loki i producenta Michaela Waldrona, Raimi ogarnia film mrokiem i grozą, zarówno dosłowną, jak i metaforyczną.

Na szczęście nie brakuje tu również zabawnych momentów, a kilka występów gwiazd może sprawić, że widzowie będą w szoku. Choć nie jest to najlepszy, najzabawniejszy czy najbardziej gwiazdorski film Marvela, to nadal można się nim cieszyć ze względu na niezapomniane momenty, ponury podtekst i skuteczne straszenie.

Doktor Strange w multiwersum obłędu
Doktor Strange w multiwersum obłędu
Doktor Strange w multiwersum obłędu
Doktor Strange w multiwersum obłędu
Doktor Strange w multiwersum obłędu
Doktor Strange w multiwersum obłędu
Doktor Strange w multiwersum obłędu
Doktor Strange w multiwersum obłędu
Doktor Strange w multiwersum obłędu
Doktor Strange w multiwersum obłędu
Tytuł (ang.) Doctor Strange in the Multiverse of Madness
18 komentarzy
Zaloguj się, aby dodać komentarz