What's happening?

Obcy W Biurze ZALUKAJ FILM ONLINE

  • REJESTRACJA TO TYLKO 30 SEKUND
  • ZNAJDŹ SWOJE ULUBIONE FILMY LUB SERIALE
  • NAJCIEKAWSZE I NAJLEPSZE PRODUKCJE W JEDNYM MIEJSCU
  • DOŁĄCZ DO TYSIĘCY ZADOWOLONYCH UŻYTKOWNIKÓW

UPSS! MUSISZ BYĆ ZALOGOWANY, ABY MÓC KORZYSTAĆ W PEŁNI Z SERWISU!

ZALOGUJ / ZAREJESTRUJ SIĘ vod

Obcy W Biurze zalukaj online

Gdzie obejrzeć cały film Obcy W Biurze?

Aug. 10, 2022South AfricaNot Rated
Oceń film: 0
6 1 głos

Gdzie obejrzeć cały film Obcy W Biurze z 2022 roku?

Obcy W Biurze to południowoafrykańska komedia science fiction o trzech kumplach pracujących w korporacji górniczej, która wydobywa „Zulkan”. Nie zdają sobie sprawy, że kosmici przeniknęli do korporacji i przejęli ją na własność. Spodziewajcie się humorystycznej krwi, gore i walk. Są tu odgłosy kosmitów zjadających ludzi, zdjęcia pożeranych zwłok i szkieletów, humanoidalnych kosmitów bawiących się częściami ciała. Mężczyzna wyobraża sobie ścięcie głowy swojemu ojcu, uderzenie kobiety w brzuch, aby wyrwać jej serce, i eksplozję (części ciała trafiają wszędzie).

Może spodoba ci się film warty uwagi: Łut szczęścia. 

W Obcy W Biurze Rea Rangaka, Kiroshan Naidoo i Sechaba Ramphele walczą o konfrontację z nowymi właścicielami firmy.

Czy warto obejrzeć film? Subiektywna opinia redakcji

Obcy W Biurze ma dobre występy, ale nierówne tempo i organizację. W pierwszej połowie pojawiają się głupi szefowie i znudzeni pracownicy. Po przedłużającym się wprowadzeniu każdej ważnej postaci, akcja, przemoc, elementy science fiction i kosmici przychodzą w trzecim akcie. Jak ci współpracownicy stają się przyjaciółmi poza tym, że po prostu znają się z pracy w tym samym biurze, nie jest wyjaśnione, ale w połowie filmu spotykają się w barze, omawiają nawzajem swoje problemy życiowe, wymyślają schemat napadu przy drinku i odchodzą jako najlepsi przyjaciele.

Musisz zobaczyć tytuł cały film Predator Prey. 

Dramat i komedia w filmie Obcy W Biurze nie są dobrze wyważone. Na każdą prosto zagraną scenę dramatyczną przypadają „szalone” i niedorzeczne komedie, gagi i postaci. Jeden „szalony” osobnik w „Szpitalu dla obłąkanych” prosi ludzi o pogłaskanie jego zabawkowego szczeniaka, robi kupę w ręce i prezentuje ją ludziom. Azjatycki trener ochrony jest grany dla śmiechu (z „azjatyckim” akcentem i akompaniamentem muzycznym). Ten film przedstawia kobiety w sposób seksistowski. Zdecydowanie itnieją lepsze komedie science-fiction.

 

Obcy W Biurze
Obcy W Biurze
Obcy W Biurze
Tytuł (ang.) Office Invasion
Ocena widzów: 4.2 672 głosów
Ocena 5.951 41 głosów
18 komentarzy
Zaloguj się, aby dodać komentarz