What's happening?

Dzienna zmiana ZALUKAJ FILM ONLINE

  • REJESTRACJA TO TYLKO 30 SEKUND
  • ZNAJDŹ SWOJE ULUBIONE FILMY LUB SERIALE
  • NAJCIEKAWSZE I NAJLEPSZE PRODUKCJE W JEDNYM MIEJSCU
  • DOŁĄCZ DO TYSIĘCY ZADOWOLONYCH UŻYTKOWNIKÓW

UPSS! MUSISZ BYĆ ZALOGOWANY, ABY MÓC KORZYSTAĆ W PEŁNI Z SERWISU!

ZALOGUJ / ZAREJESTRUJ SIĘ vod

Dzienna zmiana zalukaj online

Gdzie obejrzeć cały film Dzienna zmiana?

Aug. 10, 2022USA113 Min.R
Oceń film: 0
5 1 głos

Gdzie obejrzeć cały film Dzienna zmiana z 2022 roku?

Dzienna zmiana to brutalny film o polowaniu na wampiry z różnorodną obsadą. Jamie Foxx gra łowcę wampirów o podwójnym życiu. Krew i gore obfitują w wyraźne konflikty wampirów. Obejmuje to dźganie nożem, strzelanie, uderzanie, kopanie i cięcie głowy. Ciała wampirów są elastyczne i samouzdrawiające, dlatego zdarza im się odbijać od przemocy.

Bud (Jamie Foxx) jest łowcą wampirów działającym jako czyściciel basenów w Dzienna zmiana. Ex Buda (Meagan Good) grozi, że przeniesie ich córkę na Florydę, jeśli nie będzie mógł zapłacić za jej czesne i aparat ortodontyczny. Jest zobowiązany do powrotu do związku łowców wampirów, który go wyrzucił, aby zarabiać pieniądze. Big John Elliott (Snoop Dogg) pomaga mu zacząć od nowa, ale szef związku (Eric Lange) chce, żeby mu się nie udało i umieszcza go z nerdowatym pracownikiem biurowym Sethem (Dave Franco), żeby złapać go na łamaniu kodeksu.

Może spodoba ci się film warty uwagi: Purpurowe serce. 

Czy warto obejrzeć film? Subiektywna opinia redakcji

Ta ultra brutalna komedia o wampirach z Los Angeles pasuje do Foxxa, który dodaje swoim zabójcom macho uroku. Obsada „Dzienna zmiana” sprawia, że jest to warta uwagi krwawa uczta. Snoop Dogg, jako niepokorny Czarny Kowboj, dostaje oklaski, a Franco jest zabawny jako głupkowaty pomocnik, który stał się dobrym wampirem. Niektóre długie dialogi są łagodzone przez zabawne momenty, takie jak ten, gdy dwóch facetów łączy się nad Zmierzchem lub gdy małe dziecko odwraca uwagę od szybkiego pościgu samochodowego za pomocą iPada i słuchawek. Film nie jest przeznaczony dla osób o słabym sercu i nie trzyma się kupy przy dokładnym obejrzeniu. 

Musisz zobaczyć tytuł cały film The cellar. 

Dzienna zmiana
Dzienna zmiana
Dzienna zmiana
Dzienna zmiana
Dzienna zmiana
Dzienna zmiana
Dzienna zmiana
Dzienna zmiana
Dzienna zmiana
Dzienna zmiana
Tytuł (ang.) Day Shift
Ocena widzów: 6.1 27,403 głosów
Ocena 6.757 540 głosów
18 komentarzy
Zaloguj się, aby dodać komentarz