What's happening?

Grimcutty ZALUKAJ FILM ONLINE

  • REJESTRACJA TO TYLKO 30 SEKUND
  • ZNAJDŹ SWOJE ULUBIONE FILMY LUB SERIALE
  • NAJCIEKAWSZE I NAJLEPSZE PRODUKCJE W JEDNYM MIEJSCU
  • DOŁĄCZ DO TYSIĘCY ZADOWOLONYCH UŻYTKOWNIKÓW

UPSS! MUSISZ BYĆ ZALOGOWANY, ABY MÓC KORZYSTAĆ W PEŁNI Z SERWISU!

ZALOGUJ / ZAREJESTRUJ SIĘ vod

Grimcutty zalukaj online

Gdzie obejrzeć cały film Grimcutty?

Oct. 10, 2022USA101 Min.TV-MA
Oceń film: 0
8 1 głos

Gdzie obejrzeć cały film Grimcutty z 2022 roku?

W Grimcutty Chaudhrys to czteroosobowa rodzina z przedmieścia. Podczas gdy Asha (Sara Wolfkind), nastolatka, pracuje nad zwiększeniem liczby subskrybentów swojego kanału w mediach społecznościowych, rodzice Ashy, Amir (Usman Ally) i Leah (Shannyn Sossamon), szukają sposobów na ograniczenie ilości czasu, jaki Leah i jej młodszy brat, Kamran, spędzają na oglądaniu telewizji. Po usłyszeniu od sąsiadów o niepokojącym memie internetowym znanym jako Grimcutty, który rzekomo motywuje nastolatków do cięcia się i podejmowania prób samobójczych, a także doprowadził do próby zabicia matki przez młodego chłopca poprzez dźgnięcie jej w klatkę piersiową, Amir i Leah stają się coraz bardziej zaniepokojeni. Kiedy Asha i jej przyjaciele rozczulają się nad „dyskusją”, jaką ich rodzice prowadzą na temat Grimcutty, dociera do niej przerażająca świadomość, że Grimcutty jest prawdziwy i próbuje zmusić ją do cięcia się. Bez jej smartphone lub połączenia internetowego po pierwszym ataku, Asha musi znaleźć metodę, aby dowiedzieć się, kto wydał Grimcutty na świecie, dlaczego te ataki występują, i jak Grimcutty można zatrzymać. Amir i Leah konfiskują wszystkie smartfony i umieszczają je w zamkniętym „pudełku detoksu”.

O czym jest film i czy warto go oglądać?

Inteligentne, aczkolwiek mało inspirujące, przesłanie filmu zostaje przytłumione przez korne tropiki horroru. Grimcutty ma wiele do powiedzenia o problemach z technologią, zwłaszcza o tym, jak wpływa ona na nastolatków, ale także o tym, jak rodzice i nastolatki wchodzą ze sobą w interakcje. Internet, telefony komórkowe i media społecznościowe są siłą napędową niektórych rzeczywistych problemów i niektórych przesadnych panik dzisiaj, i jak zawsze, nie jest to proste dla rodziców, aby odróżnić różnicę. Te czynniki są tym, czym heavy metal, muzyka rap i „po prostu powiedz nie” były dla nastolatków i rodziców w latach 80. Wejdź do Grimcutty, gigantycznego potwora stworzonego przez internetową panikę, którego mogą zobaczyć tylko dzieci. Rodzice nie mogą oglądać Grimcutty i mogą jedynie na niego reagować.

Fakt, że potwór wydaje się zbyt głupi, aby być traktowane poważnie jest jednym z problemów. Zamiast być przerażającym, bardziej przypomina potwora, którego odrzuciłby Tim Burton. Wywołuje raczej śmiech niż przerażenie. Innym problemem jest to, że film nie wnosi nic do tego, co rodzice i nastolatki już wiedzą o niebezpieczeństwach współczesnej technologii. W dodatku było już mnóstwo odcinków Black Mirror, które dały im wiele powodów do zmartwień, jeśli sami tego nie rozpracowali. Tak, rodzice i dzieci powinni być świadomi potencjalnych negatywnych skutków, jakie może mieć technologia, zwłaszcza na zdrowie psychiczne i emocjonalne nastolatków, ale ten głupio wyglądający potwór i tandetna fabuła nie są najlepszymi sposobami na przekazanie tej wiadomości.

Oglądaj również cały film Czarna Pantera 2. 

Grimcutty
Grimcutty
Grimcutty
Tytuł (ang.) Grimcutty
Ocena widzów: 4.4 2,411 głosów
Ocena 5.811 143 głosów
18 komentarzy
Zaloguj się, aby dodać komentarz