What's happening?

Księżniczka ZALUKAJ FILM ONLINE

  • REJESTRACJA TO TYLKO 30 SEKUND
  • ZNAJDŹ SWOJE ULUBIONE FILMY LUB SERIALE
  • NAJCIEKAWSZE I NAJLEPSZE PRODUKCJE W JEDNYM MIEJSCU
  • DOŁĄCZ DO TYSIĘCY ZADOWOLONYCH UŻYTKOWNIKÓW

UPSS! MUSISZ BYĆ ZALOGOWANY, ABY MÓC KORZYSTAĆ W PEŁNI Z SERWISU!

ZALOGUJ / ZAREJESTRUJ SIĘ vod

Księżniczka zalukaj online

Gdzie obejrzeć cały film Księżniczka?

Jun. 16, 2022Bulgaria94 Min.R
Oceń film: 0
6 1 głos

Gdzie obejrzeć cały film Księżniczka z 2022 roku?

Księżniczka to nie jest przyjazna dzieciom bajka, to krwawy film akcji rozgrywający się w średniowiecznym zamku. Gwiazda Joey King dzielnie walczy o wyjście z warownej wieży, ale w procesie tym giną setki ludzi i leje się mnóstwo krwi. Ludzie mogą być ranni lub zabici przez miecz, ogień, cios, uduszenie, upadek lub strzałę. Ważna postać zostaje stracona, podczas gdy inna jest na skraju utonięcia. Ponadto ludzie są skuwani, odurzani, wbijani w oczy, gryzieni i policzkowani.

Księżniczka (Joey King) pamięta, że została odurzona i przewieziona tam po odmowie ślubu z lokalnym lordem, gdy budzi się w łóżku na szczycie wieży, strzeżonej przez dwóch uzbrojonych mężczyzn. Zły Juliusz (Dominic Cooper) przybył do pałacu ze swoją armią i jest zdeterminowany, aby przejąć tron w każdy możliwy sposób. Ed Stoppard jako prawdziwy monarcha, Alex Reid jako królowa i Katelyn Rose Downey jako Violet, młodsza córka, są przez niego uwięzieni. Księżniczka, która została wykształcona na wojowniczkę przez swoją nauczycielkę i przyjaciółkę Linh (Veronica Ngo), musi zejść z wieży, jednocześnie odpierając armie uzbrojonych strażników.

Musisz zobaczyć też tytuł cały film Top Gun Maverick! 

Czy warto obejrzeć film? Subiektywna opinia redakcji

Film stara się zrobić dla tradycyjnych bajek to, co Enola Holmes zrobiła dla Sherlocka: stworzyć młodszy, kobiecy twist z silną, inteligentną młodą kobietą, która przechytrza otaczających ją mężczyzn. Jednak w Enoli Holmes poznajemy bohaterkę i zostajemy wciągnięci w skomplikowaną tajemnicę. Księżniczka stawia na głowie stereotyp księżniczki Disneya, co jest niewątpliwie pomysłem rynkowym, ale za bardzo zależy od znajomości klasycznych bajek przez widzów, przedkładając akcję w stylu sztuk walki nad fabułę i bohaterów. Język ogranicza się głównie do retrospekcji i ckliwych one-linerów.

Mimo zbytniego uproszczenia, przesłanie o kobiecej sile jest jasne: księżniczka (której nigdy nie nadano imienia) odmawia wypełnienia swojej życiowej „misji” bycia pełną szacunku, inteligentną żoną, ponieważ, według niej, „taka się urodziłam”. Aby to podkreślić, inne postacie kobiece – wojowniczy mistrz Linh, małżonka Moira i księżniczka – są podobnie twarde. Księżniczka rozdziera swój tradycyjny falbaniasty strój i zakłada do niego praktyczne buty.

Księżniczka
Księżniczka
Księżniczka
Księżniczka
Księżniczka
Księżniczka
Księżniczka
Księżniczka
Księżniczka
Tytuł (ang.) The Princess
Ocena widzów: 5.5 4,317 głosów
Ocena 6.5 100 głosów
18 komentarzy
Zaloguj się, aby dodać komentarz