What's happening?

Lou ZALUKAJ FILM ONLINE

  • REJESTRACJA TO TYLKO 30 SEKUND
  • ZNAJDŹ SWOJE ULUBIONE FILMY LUB SERIALE
  • NAJCIEKAWSZE I NAJLEPSZE PRODUKCJE W JEDNYM MIEJSCU
  • DOŁĄCZ DO TYSIĘCY ZADOWOLONYCH UŻYTKOWNIKÓW

UPSS! MUSISZ BYĆ ZALOGOWANY, ABY MÓC KORZYSTAĆ W PEŁNI Z SERWISU!

ZALOGUJ / ZAREJESTRUJ SIĘ vod

Lou zalukaj online

Gdzie obejrzeć cały film Lou?

Sep. 23, 2022USA107 Min.R
Oceń film: 0
5 1 głos

Gdzie obejrzeć cały film Lou z 2022 roku?

Lou to trzymający w napięciu i niezwykle brutalny thriller o dwóch paniach próbujących uratować malucha przed szalonym ojcem. Osoba mająca strzelić sobie w głowę to jedna z przerażających sytuacji, podobnie jak bójki między ludźmi, które kończą się pchnięciami nożem, strzałami, poparzeniami, bombami i ugryzieniami. Są przedstawienia martwych ciał i dużo krwi, a dwie panie przeżywają doświadczenia bliskie śmierci.

W swojej małej, północno-zachodniej wiosce Lou (Allison Janney) jest siwowłosą kobietą, która żyje samotnie w lesie, ukrywając jednocześnie mroczną przeszłość, której nikt nie wydaje się być świadomy. Jej sąsiadka Hannah (Jurnee Smollett) wchodzi do domu pewnej nocy podczas przerwy w dostawie prądu spowodowanej burzą i twierdzi, że jej córka Vee (Ridley Asha Bateman) została porwana. Jest zaskoczona, gdy Lou szybko zbiera kilka sztuk broni i wyrusza na ratunek młodej. Lou nie chce, aby Hannah to zrobiła, ale ona to robi i dwójka udaje się do wilgotnego lasu, aby znaleźć ojca Vee – Philipa, porywacza (Logan Marshall-Green). W trakcie niebezpiecznego pościgu dwójka napotka fizyczne ryzyko i dowie się o sobie więcej, niż mogliby kiedykolwiek przewidzieć.

Oglądaj również cały film Koniec drogi. 

Czy warto obejrzeć film? Ocena

Thrillerowi udaje się wywołać strach poprzez enigmatyczne postacie, graficzną akcję, złowieszczą ścieżkę dźwiękową i wilgotne, zalesione tło, bo nastrój jest wszystkim. Posągowa Janney sprawia, że tytułowy Lou wydaje się jeszcze bardziej groźny, ale też może ograniczony, ponieważ często widzimy go z niskich kątów i w obrębie kadrów. Wyjaśnienie tego, jak i zachowań innych postaci, ujawniane jest powoli, co pozwala filmowi skupić się na akcji, jednocześnie utrzymując widza w zainteresowaniu siłą napędową, która za nią stoi. Lokalizacja Pacific Northwest jest konsekwentnie mokra, przez co wydaje się błotnista i ponura. Rozbity motyl, drapieżne ptaki i zwierzęta pożerające inne stworzenia to tylko kilka przykładów rodzimej fauny, która jest wykorzystywana dla efektu. Napięcie potęguje upiorna muzyka i częste grzmoty.

 

Lou
Lou
Lou
Lou
Lou
Lou
Lou
Lou
Lou
Tytuł (ang.) Lou
Ocena widzów: 6.1 18,428 głosów
Ocena 6.6 296 głosów
18 komentarzy
Zaloguj się, aby dodać komentarz