What's happening?

Koniec drogi ZALUKAJ FILM ONLINE

  • REJESTRACJA TO TYLKO 30 SEKUND
  • ZNAJDŹ SWOJE ULUBIONE FILMY LUB SERIALE
  • NAJCIEKAWSZE I NAJLEPSZE PRODUKCJE W JEDNYM MIEJSCU
  • DOŁĄCZ DO TYSIĘCY ZADOWOLONYCH UŻYTKOWNIKÓW

UPSS! MUSISZ BYĆ ZALOGOWANY, ABY MÓC KORZYSTAĆ W PEŁNI Z SERWISU!

ZALOGUJ / ZAREJESTRUJ SIĘ vod

Koniec drogi zalukaj online

Gdzie obejrzeć cały film Koniec drogi?

Nie ma powrotuSep. 09, 2022USA89 Min.R
Oceń film: 0
8 1 głos

Gdzie obejrzeć cały film Koniec drogi z 2022 roku?

W thrillerze Koniec drogi, czarna rodzina pada ofiarą zarówno uprzedzeń rasowych, jak i nieudanego handlu narkotykami. Film, w którym Queen Latifah jest gwiazdą (i producentem wykonawczym), stawia matkę, dwójkę jej dzieci i brata (granego przez kolegę muzyka-aktora Ludacrisa) w niezwykle niebezpiecznych sytuacjach. Bohaterowie są graficznie zabijani przez strzelaniny i wypadki samochodowe, lub ranni przez strzelanie, dźganie nożem, wypadki samochodowe, pościgi samochodowe, porwania, silne uderzenia i inne akty przemocy. Porwany młodzieniec zostaje umieszczony w bagażniku samochodu. Dzieci używają też broni do obrony.

W filmie Koniec drogi, Brenda (Queen Latifah) po śmierci męża traci zdolność do utrzymania stylu życia swojej rodziny w Los Angeles. Podjęła decyzję o przeniesieniu się do Teksasu, gdzie mieszka jej matka, wraz z dwójką dzieci, Camem (Shaun Dixon) i Kelly (Mychala Lee). W długim automacie będzie z nią podróżował Reggie, jej brat (Ludacris). Rodzina spędza noc w budżetowym motelu po stresującym spotkaniu z dwoma rasistowskimi nastolatkami na samotnej pustynnej drodze. Napotykają groźby lokalnego szefa mafii, który jest również związany z meksykańskim kartelem narkotykowym po tym, jak podsłuchują, że jakiś facet został tam zamordowany.

Może spodoba ci się film warty uwagi: Athena online.

Czy warto obejrzeć film? Subiektywna opinia

Ten film ma wiele pozytywnych aspektów, z których większość nie ma nic wspólnego z akcją czy główną fabułą. Chociaż oglądanie Queen Latifah kopiącej w tyłek bandę neonazistów jest zabawne, wiele przemocy w Koniec drogi wydaje się niepotrzebna. Dodatkowo, jest tu wiele niedokończonych spraw, które sprawiają, że zakończenie filmu jest niewiarygodne. Mimo że w filmie nie ma zbyt wielu białych postaci, które można by odkupić, chciałoby się pomyśleć, że rasizm nie jest tak wszechobecny jak w prawdziwym życiu, ale stwierdzenie Ludacrisa, że bycie czarnym jest „kolejną najlepszą rzeczą” do bycia przestępcą, jest nieprzyjemnie zgodne z obecnymi okolicznościami.

Dynamika rodzinna w tym filmie jest tym, co czyni go tak ujmującym – szczere przekomarzanie się między dorosłym rodzeństwem, sarkazm dzieci, frustracja rodziców, itp. Aktorzy Latifah i Ludacris są całkiem atrakcyjni. On daje wiarygodny występ jako ne’er-do-well duże dziecko z pragnieniem czynienia dobra, podczas gdy ona sprawia, że sceny akcji są prawie wiarygodne i błyszczy w bardziej naturalnych spotkaniach. Ton filmu podkreśla doskonała muzyka (autorstwa takich artystów jak Alicia Keys i Etta Bond) oraz przefiltrowane oświetlenie, które tworzy atmosferę retro.

Musisz zobaczyć tytuł cały film After 4.

Koniec drogi
Koniec drogi
Koniec drogi
Koniec drogi
Koniec drogi
Koniec drogi
Tytuł (ang.) End of the Road
Ocena widzów: 4.7 6,300 głosów
Ocena 6.503 183 głosów
18 komentarzy
Zaloguj się, aby dodać komentarz