What's happening?

Uśmiechnij się ZALUKAJ FILM ONLINE

  • REJESTRACJA TO TYLKO 30 SEKUND
  • ZNAJDŹ SWOJE ULUBIONE FILMY LUB SERIALE
  • NAJCIEKAWSZE I NAJLEPSZE PRODUKCJE W JEDNYM MIEJSCU
  • DOŁĄCZ DO TYSIĘCY ZADOWOLONYCH UŻYTKOWNIKÓW

UPSS! MUSISZ BYĆ ZALOGOWANY, ABY MÓC KORZYSTAĆ W PEŁNI Z SERWISU!

ZALOGUJ / ZAREJESTRUJ SIĘ vod

Uśmiechnij się zalukaj online

Gdzie obejrzeć cały film Uśmiechnij się?

Kiedy to zobaczysz, będzie już za późno.Sep. 23, 2022USA115 Min.R
Oceń film: 0
7 1 głos

Gdzie obejrzeć cały film Uśmiechnij się z 2022 roku?

W horrorze Uśmiechnij się, Sosie Bacon gra psychiatrę, który jest ofiarą nieznanej klątwy i jest skazany na popełnienie samobójstwa, jednocześnie przekazując klątwę innej osobie, dopóki nie wymyśli jak ją złamać. Jest tu kilka niesamowitych momentów, ale większość fabuły składa się z przetworzonych pomysłów i głośnych jump scares. Spodziewaj się ekstremalnych poziomów gore i przemocy, w tym krojenia twarzy, rozrywania twarzy, bulgoczącej krwi, plam krwi i tryskającej krwi, a także pchnięć nożem, krwawych zdjęć z miejsca zbrodni, kogoś rozbijającego się o szklany stolik do kawy, przerażającego potwora, szyi wyginającej się w nienaturalny sposób, ognia, krzyku, paniki, koszmarów i innych rzeczy.

W filmie Uśmiechnij się dr Rose Cotter (Sosie Bacon), psychiatra, zgadza się na wizytę u Laury Weaver, pacjentki, która jest zdenerwowana, akurat gdy ma wyjść na dzień (Caitlin Stasey). Według Laury, jest ona śledzona przez złą moc, która twierdzi, że manifestuje się do niej w wielu ciałach, podczas gdy grymasi groźnie. Ona nagle krzyczy podczas mówienia, a następnie pauzę. Jej wyraz przeradza się w uśmiech, a ona sama podcina sobie gardło. Niedługo później Rose zaczyna mieć własne doświadczenia. Aby dowiedzieć się więcej, zwraca się do swojego byłego chłopaka Joela (Kyle Gallner), policyjnego detektywa zajmującego się sprawą Laury. Odkrywają wzór obejmujący 20 ofiar, z których każda była obecna przy wcześniejszym samobójstwie. Następnie Rose wierzy, że ponieważ sama jest samotna, nikt nie będzie świadkiem jej samobójstwa i klątwa nie zostanie przekazana dalej. Aby skonfrontować się ze sprawcą, udaje się do ustronnego domku w lesie.

Oglądaj również świetny cały film Wyścig ze śmiercią. 

Czy jest to film wart oglądania? Subiektywna ocena

Niestety, ten horror zadowala się głośnymi jump scares, mimo że widok przerażającego, złowrogiego uśmiechu jest tak prymitywny i przerażający, że mógł wywołać coś naprawdę przenikliwego. Uśmiech nie jest pozbawiony mrowienia w kręgosłupie, ale jest ich niewiele i są krótkie, ponieważ film brnie przez kolekcję zmęczonych klisz. Jest to debiut reżyserski i scenopisarski Parkera Finna. W filmach takich jak Final Destination, The Ring, It Follows i innych, koncepcja klątwy przekazywanej z jednej osoby na drugą była wykorzystywana bardziej efektywnie; kiedy ta koncepcja działa, to dlatego, że zła moc pozostaje tajemnicą. Tutaj jest ona dokładnie omówiona i opisana, przedstawiając potwora jako złoczyńcę z żylastymi włosami (dokładnie jak w The Ring). Każdej akcji towarzyszą tanie, obskurne jump scares.

Natomiast długa, nocna podróż do więzienia, by porozmawiać z jedynym człowiekiem, któremu udało się przeżyć, jest kompletną stratą czasu; nie zostaje ujawnione nic, czego widzowie już by nie wiedzieli. Zamiast tego mamy zwykły, frenetyczny wyścig z czasem, by znaleźć sposób na zdjęcie klątwy. (Rozdęte 115 minut filmu prawdopodobnie można było wyciąć). Wykorzystano nawet zabytkowy film z jazdy uchwycony przez odwróconego drona, który został użyty w Midsommar i innych filmach. Większość ciężaru w Uśmiechu spoczywa na Bacon, której spirala szaleństwa – każdy, kogo spotyka, określa ją mianem „szalonej” – okazuje się bardziej męcząca niż poruszająca. Nawet sam uśmiech, który został tak genialnie wykorzystany w scenie otwierającej film, zostaje przez resztę czasu zmarnowany. Uśmiechnij się kończy się z możliwością kontynuacji, choć ta odsłona jest już nieco goła, jak usta bez zębów.

Uśmiechnij się
Uśmiechnij się
Uśmiechnij się
Uśmiechnij się
Uśmiechnij się
Tytuł (ang.) Smile
Ocena widzów: 6.8 45,954 głosów
Ocena 6.702 501 głosów
18 komentarzy
Zaloguj się, aby dodać komentarz