What's happening?

Matrix Zmartwychwstania ONLINE

  • REJESTRACJA TO TYLKO 30 SEKUND
  • ZNAJDŹ SWOJE ULUBIONE FILMY LUB SERIALE
  • NAJCIEKAWSZE I NAJLEPSZE PRODUKCJE W JEDNYM MIEJSCU
  • DOŁĄCZ DO TYSIĘCY ZADOWOLONYCH UŻYTKOWNIKÓW

UPSS! MUSISZ BYĆ ZALOGOWANY, ABY MÓC KORZYSTAĆ W PEŁNI Z SERWISU!

ZALOGUJ / ZAREJESTRUJ SIĘ

DO KOŃCA PROMOCJI POZOSTAŁO:
2 godziny 35 minut 13 sekund

Matrix Zmartwychwstania

Matrix Zmartwychwstania

Wróć do źródła.Dec. 16, 2021Germany148 Min.R
Twoja ocena: 0
6 1 głos

Gdzie oglądać cały film Matrix Zmartwychwstania online?

W teorii Matrix Zmartwychwstanie może być złym filmem. Każdy, kto widział odgrzewane filmy, zna tę formułę: szybki start w kasie, kultowe nazwisko, zatrudnienie kogokolwiek jako reżysera i autora, wysoki budżet – a jednak się udaje. Trzeci czy czwarty film o Terminatorze, nowy Jurassic World, Gwiezdne Wojny, czy najnowsze filmy Marvela to tylko kilka przykładów kotletów z odzysku. Ci, którzy kochali oryginał, będą zgrzytać zębami przez najbliższy rok, a nowe wersje nikogo nie będą obchodzić.

Jednak Matrix Zmartwychwstania wciąż jest aktywny. To nie jest tak, że przejmowałbym się fabułą, gdyby to był tylko film z masą efektów specjalnych. Mówiłem we wrześniu, że efekty specjalne powinny być spektakularne i tylko tego od niego oczekiwałem. Działania twórców były jednak tak odpychające na tak wielu płaszczyznach. Zadowalając fanów i przyciągając nowych, reżyser Matrix – Zmartwychwstanie starał się delikatnie balansować.

W efekcie otrzymujemy niesamowitą prezentację, w której cele bohaterów są zdefiniowane, a ich rozwój śledzimy przez cały film. W czwartej odsłonie, podobnie jak w pierwszej, Neo wciąż rośnie i rozwija się. Najpierw uczy się o kosmosie, potem o sobie, a w końcu o swoich umiejętnościach. Ci, którzy czekali ponad dwie dekady na kontynuację serii, będą zadowoleni, ale film przykuje również uwagę tych, którzy nie widzieli pierwszych trzech odsłon i chętnie dowiedzą się więcej o bohaterach i fabule.

Matrix Zmartwychwstania czyli kontynuacja hitu

Ponadto, „Resurrection Matrix”, sequel, którego nikt nie mógł przewidzieć, jest najważniejszy, ponieważ bada zasadność kręcenia sequeli. Jeśli chodzi o ustanawianie nowych standardów, Lana Wachowski robi to, tworząc jednocześnie imponujący pomnik swojego imienia. Psychofani z „Matrixa”, nowi bohaterowie naśladują zachowanie Neo i Trinity, dziękując im za pomoc w dokonaniu pozytywnych zmian w ich własnym życiu. Od nazwy kawiarni („Simulatte”) do odcinka wyreżyserowanego przez Chada Stahelskiego (seria „John Wick”), który był kaskaderem Keanu Reevesa w pierwszym „Matrixie”, do odcinka z udziałem Keanu Reevesa i wyreżyserowanego przez Chada Stahelskiego, jesteśmy zalewani smakołykami wiedzy. Nowy Morfeusz Yahya Abdul-Mateen II (Laurence Fishburne) naśmiewa się z poprzedniego Morfeusza i powołuje się na Marksa, który mówi o „tragedii powracającej jako farsa”. Dużo słyszymy o kapitalistycznym micie ouroborosa, który żywi się własnym ogonem, produkując tandetne, kręcone taśmowo sequele dla zwykłych widzów.

Sprawdź też najnowszy przygodowy cały film Uncharted online.

Rzadko zdarza się powrót z takim rozmachem i sukcesem. Nie da się jednak ukryć, że wydają oni niemałe pieniądze na krzykliwe reklamy, by przyciągnąć klientów. Ponieważ film był już dobrze znany, nie trzeba było robić wielkiego medialnego szumu z Resurrection Matrix. Samo wspomnienie frazy „The Matrix Returns” z pewnością przyciągnęłoby do kin rzesze zagorzałych fanów.

Matrix Zmartwychwstania
Matrix Zmartwychwstania
Matrix Zmartwychwstania
Matrix Zmartwychwstania
Matrix Zmartwychwstania
Matrix Zmartwychwstania
Matrix Zmartwychwstania
Matrix Zmartwychwstania
Matrix Zmartwychwstania
Matrix Zmartwychwstania
Tytuł (ang.) The Matrix Resurrections
Ocena widzów: 5.7 128,398 głosów
Ocena 7 1,720 głosów

Reżyser filmu

Lana Wachowski
Reżyser filmu

Obada filmu

Keanu Reeves isThomas A. Anderson / Neo
Thomas A. Anderson / Neo
Carrie-Anne Moss isTiffany / Trinity
Tiffany / Trinity
Yahya Abdul-Mateen II isMorpheus / Agent Smith
Morpheus / Agent Smith
Jada Pinkett Smith isGeneral Niobe
General Niobe
Christina Ricci isGwyn de Vere
Gwyn de Vere
Lambert Wilson isThe Merovingian
The Merovingian
18 komentarzy
Zaloguj się, aby dodać komentarz

Similar titles

Polar
Jurassic World Dominion
The Jurassic Games
Parasol bezpieczeństwa
The Wishmas Tree
Rakka
Death Race: Anarchia
Ronin
Kim Kolwiek: było, jest i będzie
Reguły zabijania
Shaft
Krucjata Bourne’a