What's happening?

Matrix Zmartwychwstania ZALUKAJ FILM ONLINE

  • REJESTRACJA TO TYLKO 30 SEKUND
  • ZNAJDŹ SWOJE ULUBIONE FILMY LUB SERIALE
  • NAJCIEKAWSZE I NAJLEPSZE PRODUKCJE W JEDNYM MIEJSCU
  • DOŁĄCZ DO TYSIĘCY ZADOWOLONYCH UŻYTKOWNIKÓW

UPSS! MUSISZ BYĆ ZALOGOWANY, ABY MÓC KORZYSTAĆ W PEŁNI Z SERWISU!

ZALOGUJ / ZAREJESTRUJ SIĘ vod

Matrix Zmartwychwstania zalukaj online

Gdzie obejrzeć cały film Matrix Zmartwychwstania?

Wróć do źródła.Dec. 16, 2021Germany148 Min.R
Oceń film: 0
8 1 głos

Gdzie oglądać cały film Matrix Zmartwychwstania online?

W teorii Matrix Zmartwychwstanie może być złym filmem. Każdy, kto widział odgrzewane filmy, zna tę formułę: szybki start w kasie, kultowe nazwisko, zatrudnienie kogokolwiek jako reżysera i autora, wysoki budżet – a jednak się udaje. Trzeci czy czwarty film o Terminatorze, nowy Jurassic World, Gwiezdne Wojny, czy najnowsze filmy Marvela to tylko kilka przykładów kotletów z odzysku. Ci, którzy kochali oryginał, będą zgrzytać zębami przez najbliższy rok, a nowe wersje nikogo nie będą obchodzić.

Jednak Matrix Zmartwychwstania wciąż jest aktywny. To nie jest tak, że przejmowałbym się fabułą, gdyby to był tylko film z masą efektów specjalnych. Mówiłem we wrześniu, że efekty specjalne powinny być spektakularne i tylko tego od niego oczekiwałem. Działania twórców były jednak tak odpychające na tak wielu płaszczyznach. Zadowalając fanów i przyciągając nowych, reżyser Matrix – Zmartwychwstanie starał się delikatnie balansować.

W efekcie otrzymujemy niesamowitą prezentację, w której cele bohaterów są zdefiniowane, a ich rozwój śledzimy przez cały film. W czwartej odsłonie, podobnie jak w pierwszej, Neo wciąż rośnie i rozwija się. Najpierw uczy się o kosmosie, potem o sobie, a w końcu o swoich umiejętnościach. Ci, którzy czekali ponad dwie dekady na kontynuację serii, będą zadowoleni, ale film przykuje również uwagę tych, którzy nie widzieli pierwszych trzech odsłon i chętnie dowiedzą się więcej o bohaterach i fabule.

Matrix Zmartwychwstania czyli kontynuacja hitu

Ponadto, „Resurrection Matrix”, sequel, którego nikt nie mógł przewidzieć, jest najważniejszy, ponieważ bada zasadność kręcenia sequeli. Jeśli chodzi o ustanawianie nowych standardów, Lana Wachowski robi to, tworząc jednocześnie imponujący pomnik swojego imienia. Psychofani z „Matrixa”, nowi bohaterowie naśladują zachowanie Neo i Trinity, dziękując im za pomoc w dokonaniu pozytywnych zmian w ich własnym życiu. Od nazwy kawiarni („Simulatte”) do odcinka wyreżyserowanego przez Chada Stahelskiego (seria „John Wick”), który był kaskaderem Keanu Reevesa w pierwszym „Matrixie”, do odcinka z udziałem Keanu Reevesa i wyreżyserowanego przez Chada Stahelskiego, jesteśmy zalewani smakołykami wiedzy. Nowy Morfeusz Yahya Abdul-Mateen II (Laurence Fishburne) naśmiewa się z poprzedniego Morfeusza i powołuje się na Marksa, który mówi o „tragedii powracającej jako farsa”. Dużo słyszymy o kapitalistycznym micie ouroborosa, który żywi się własnym ogonem, produkując tandetne, kręcone taśmowo sequele dla zwykłych widzów.

Sprawdź też najnowszy przygodowy cały film Uncharted online.

Rzadko zdarza się powrót z takim rozmachem i sukcesem. Nie da się jednak ukryć, że wydają oni niemałe pieniądze na krzykliwe reklamy, by przyciągnąć klientów. Ponieważ film był już dobrze znany, nie trzeba było robić wielkiego medialnego szumu z Resurrection Matrix. Samo wspomnienie frazy „The Matrix Returns” z pewnością przyciągnęłoby do kin rzesze zagorzałych fanów.

Matrix Zmartwychwstania
Matrix Zmartwychwstania
Matrix Zmartwychwstania
Matrix Zmartwychwstania
Matrix Zmartwychwstania
Matrix Zmartwychwstania
Matrix Zmartwychwstania
Matrix Zmartwychwstania
Matrix Zmartwychwstania
Matrix Zmartwychwstania
Tytuł (ang.) The Matrix Resurrections
Ocena widzów: 5.7 128,398 głosów
Ocena 7 1,720 głosów
18 komentarzy
Zaloguj się, aby dodać komentarz