What's happening?

Minionki: Wejście Gru ZALUKAJ FILM ONLINE

  • REJESTRACJA TO TYLKO 30 SEKUND
  • ZNAJDŹ SWOJE ULUBIONE FILMY LUB SERIALE
  • NAJCIEKAWSZE I NAJLEPSZE PRODUKCJE W JEDNYM MIEJSCU
  • DOŁĄCZ DO TYSIĘCY ZADOWOLONYCH UŻYTKOWNIKÓW

UPSS! MUSISZ BYĆ ZALOGOWANY, ABY MÓC KORZYSTAĆ W PEŁNI Z SERWISU!

ZALOGUJ / ZAREJESTRUJ SIĘ vod

Minionki: Wejście Gru zalukaj online

Gdzie obejrzeć cały film Minionki: Wejście Gru?

Jun. 16, 202290 Min.
Oceń film: 0
8 1 głos

Gdzie obejrzeć cały film Minionki: Wejście Gru z 2022 roku?

Prequel/origin historii Jak ukraść księżyc zatytułowany Minionki: Wejście Gru opowiada o tym, jak Gru, grany przez Steve’a Carella, rozpoczął działalność jako czarny charakter w wieku 11 lat. „Vicious 6” to sześć najniebezpieczniejszych przestępczych mastermindów na świecie, a młody Gru zawsze podziwiał ich. Jest przeszczęśliwy, gdy poproszono go o ubieganie się o stanowisko w zespole. Gdy sprawy przybierają zły obrót, Gru zostaje porwany, a jego oddani sługusi muszą współpracować, by go uwolnić.

Możesz spodziewać się niebezpieczeństwa, slapstickowej brutalności, wybuchów i dewastacji, wraz z walką w sztukach walki (i treningiem), pościgami samochodowymi i scenami walki, tak jak w innych filmach tej franczyzy. W trzech różnych scenach pojawiają się przebłyski pupy minionów lub górnej części tyłka Gru. Jako złoczyńca, Gru jest również przedstawiony w bieliźnie. Rdzeniem tej serii jest złoczyńca, ale sługusy pokazują lojalność i pracę zespołową w swoich wysiłkach, aby uratować dzielnego (ale niedojrzałego i młodzieńczego) Gru.

Minionki Wejście Gru Online

Minionki: Wejście Gru online to hit ekranów

Gru składa podanie, gdy w gangu jest dostępna pozycja, ale jego bohaterowie wyśmiewają się z niego podczas rozmowy kwalifikacyjnej. On uderza z powrotem biorąc magiczny wisiorek, że w czasie Księżycowego Nowego Roku, może wezwać siłę chińskiego zodiaku. Gru daje swoim sługusom wisiorek, ale zanim będzie mógł go odzyskać, zostaje uprowadzony i zaciągnięty do San Francisco przez notorycznego złego faceta Wild Knuckles (Alan Arkin). W ich podróży, aby zapisać Gru, wybrana grupa sługusów zatrzymuje się w San Francisco, gdzie spotykają Mistrza Chow (Michelle Yeoh), który instruuje ich w kung fu.

Zobacz gdzie obejrzeć cały film Top Gun: Maverick z 2022 roku?

Ta geneza narracji, która rozgrywa się w latach 70. ubiegłego wieku, zostaje przekształcona w krótką i zabawną przygodę dla dzieci i miłośników franczyzy przez tween Gru i ponadczasowe i uroczo komiczne minionki. Będąc krótko przechytrzony przez dziecko z pewnością nie przechodzi dobrze z supergrupy supervillains, a kolejne przygody dla Gru i jego najodważniejszych sługusów uderza dobrą równowagę między bardziej poważne sekwencje akcji. Scenariusz autorstwa Matthew Fogela i Bryana Lyncha jest na tyle prosty, że młodsi widzowie mogą go śledzić, a jednocześnie zawiera odniesienia do oryginalnej narracji w postaci wielkanocnych jajek, dając zajawkę na postacie i rekwizyty z filmów o Despicable Me.

Sprawdź również: cały film Jurassic World Dominion. 

Ciekawa obsada w filmie Minionki: Wejście Gru

Wszyscy znani aktorzy są znakomicie obsadzeni. Yeoh, która niedawno zagrała najlepszą rolę w swojej karierze we Wszystko naraz, wyróżnia się jako akupunkturzystka, która może zdjąć każdego przeciwnika, którego rzuci na nią Vicious 6. Arkin robi doskonały Wild Knuckles, ponieważ rozwija niesamowicie sympatyczną podróż charakteru dla złoczyńcy. Najciekawszymi antagonistami są Henson i Nun-Chuck, ale backstories każdego członka grupy nie są zbadane. Animacja jest dobrze znana, z żywą mieszanką szczegółów, które żywo przedstawiają lata 70. I po raz kolejny seria serwuje chwytliwą ścieżkę dźwiękową pełną oryginalnych piosenek i interpretacji popularnych utworów tanecznych.

Minionki: Wejście Gru
Minionki: Wejście Gru
Minionki: Wejście Gru
Minionki: Wejście Gru
Minionki: Wejście Gru
Minionki: Wejście Gru
Minionki: Wejście Gru
Minionki: Wejście Gru
Tytuł (ang.) Minions: The Rise of Gru
18 komentarzy
Zaloguj się, aby dodać komentarz