What's happening?

Najszczęśliwsza dziewczyna na świecie ONLINE

  • REJESTRACJA TO TYLKO 30 SEKUND
  • ZNAJDŹ SWOJE ULUBIONE FILMY LUB SERIALE
  • NAJCIEKAWSZE I NAJLEPSZE PRODUKCJE W JEDNYM MIEJSCU
  • DOŁĄCZ DO TYSIĘCY ZADOWOLONYCH UŻYTKOWNIKÓW

UPSS! MUSISZ BYĆ ZALOGOWANY, ABY MÓC KORZYSTAĆ W PEŁNI Z SERWISU!

ZALOGUJ / ZAREJESTRUJ SIĘ

DO KOŃCA PROMOCJI POZOSTAŁO:
2 godziny 35 minut 13 sekund

Najszczęśliwsza dziewczyna na świecie

Najszczęśliwsza dziewczyna na świecie

Sep. 30, 2022USA113 Min.R
Twoja ocena: 0
8 1 głos

Gdzie obejrzeć cały film Najszczęśliwsza dziewczyna na świecie z 2022 roku?

Bohaterka „Najszczęśliwsza dziewczyna na świecie”, wydaje się prowadzić idealne życie: Wychodzi za mąż za czarującego i zamożnego mężczyznę, jest szanowaną pisarką dla magazynu dla kobiet w Nowym Jorku (Finn Wittrock). Ani jest jednak również niesamowicie rozwścieczona i wykazuje przebłyski brutalnych zdarzeń ze swojego pochodzenia. Ani zostaje skonfrontowana z tragicznymi wydarzeniami z okresu dorastania i tym, jak jej rola jest przedstawiana przez rówieśników, takich jak polityk Dean Barton, kiedy dokumentalista (Dalmar Abuzeid) prosi ją o wypowiedź na temat jej roli w incydencie strzelaniny w szkole, który miał miejsce, gdy była nastolatką (Chiara Aurelia) (Alex Barone). Z pomocą swojej redaktorki (Jennifer Beals) Ani rozpoczyna proces godzenia się z przeszłością. Oglądaj teraz najlepszy film, dostępny z lektorem.

O czym opowiada film? Czy fabuła jest warta uwagi?

Silna główna rola Kunis napędza ten emocjonalnie drenujący film portret zarówno przemocy seksualnej, jak i szkolnej oraz jej skutków, co prawdopodobnie wywoła dyskusję. Główna bohaterka filmu Najszczęśliwsza dziewczyna na świecie, która sama siebie określa mianem „ofiary”, a nie „ocalałej”, jest przedstawiona przez Kunis jako osoba z trudem powstrzymująca gniew. Ujawnia się to w momentach, w których traci kontrolę nad swoim gniewem, a także w jadowicie cynicznym voice-overze. Trudno ją polubić, dopóki nie dowiemy się, co ją do tego skłoniło (nawet wtedy nie da się jej do końca polubić, ale bardziej zrozumieć), ponieważ jej wewnętrzny monolog wypełniony jest samooskarżaniem się i wyzywaniem. Chiara Aurelia oddaje tę samą intensywność, co jej nastoletnie ja, a Kunis była mądrym wyborem, ponieważ zmienia się w ostrą, inteligentną kulę niepokoju. Jednak niektóre z jej cynizmu wychodzą jako przesadzone, jak na przykład wtedy, gdy zjada pizzę poza zasięgiem wzroku swojego chłopaka po wyznaniu, że nie jadła lunchu od sześciu lat.

Jej skrupulatnie prowadzone i teatralne życie ma ukryć poważną traumę, która kipi pod powierzchnią. Jej sprzeczne tożsamości pokazuje scena z filmu, w której szykuje się do wywiadu telewizyjnego i w różnych lustrach widzi kilka wersji siebie. Dzięki wskazówkom, że grana przez Kunis Ani mogła w przeszłości zaangażować się w brutalne zachowania, historia jest początkowo przedstawiona jako zagadka. Film przesuwa się tam i z powrotem pomiędzy jej teraźniejszością a udręczoną przeszłością, gdy okazuje się, że jako uczennica szkoły średniej doświadczyła zarówno przemocy seksualnej, jak i śmiertelnej strzelaniny w szkole, co prowadzi zarówno do załamania, jak i przełomu.

Oglądaj również cały film Pinokio 2022.

Najszczęśliwsza dziewczyna na świecie
Najszczęśliwsza dziewczyna na świecie
Najszczęśliwsza dziewczyna na świecie
Najszczęśliwsza dziewczyna na świecie
Najszczęśliwsza dziewczyna na świecie
Tytuł (ang.) Luckiest Girl Alive
Ocena widzów: 6.4 26,353 głosów
Ocena 6.747 316 głosów

Reżyser filmu

Mike Barker
Reżyser filmu

Obada filmu

Mila Kunis isAni FaNelli
Ani FaNelli
Finn Wittrock isLuke Harrison
Luke Harrison
Scoot McNairy isAndrew Larson
Andrew Larson
Thomas Barbusca isArthur Finnerman
Arthur Finnerman
Justine Lupe isNell Rutherford
Nell Rutherford
Alexandra Beaton isHilary Hitchinson
Hilary Hitchinson
Dalmar Abuzeid isAaron Wickersham
Aaron Wickersham
Alex Barone isDean Barton
Dean Barton
18 komentarzy
Zaloguj się, aby dodać komentarz

Similar titles

Angielski pacjent
Wróg u Bram
Trzynaście Duchów
Enola Holmes
Noc oczyszczenia: Żegnaj Ameryko
Nowość
Zajadłość
Kto zawinił?
Świat Zwierząt
Na własną rękę
Sherlock: The Final Problem
Moja gwiazda: Teen Spirit