What's happening?

Nie w porządku ZALUKAJ FILM ONLINE

  • REJESTRACJA TO TYLKO 30 SEKUND
  • ZNAJDŹ SWOJE ULUBIONE FILMY LUB SERIALE
  • NAJCIEKAWSZE I NAJLEPSZE PRODUKCJE W JEDNYM MIEJSCU
  • DOŁĄCZ DO TYSIĘCY ZADOWOLONYCH UŻYTKOWNIKÓW

UPSS! MUSISZ BYĆ ZALOGOWANY, ABY MÓC KORZYSTAĆ W PEŁNI Z SERWISU!

ZALOGUJ / ZAREJESTRUJ SIĘ vod

Nie w porządku zalukaj online

Gdzie obejrzeć cały film Nie w porządku?

Jul. 29, 2022USA100 Min.R
Oceń film: 0
5 1 głos

Gdzie obejrzeć cały film Nie w porządku z 2022 roku?

Nie w porządku to satyra o ludziach, którzy są sławni na mediach społecznościowych. Jest w niej zły język, używanie narkotyków, picie, seks i brutalne odniesienia. Główna bohaterka przekonuje się, że sława nie jest tak ważna jak prawdziwi przyjaciele i znajomości, czy pochwała zdobyta ciężką pracą i talentem. Kłamie najbliższym jej osobom i całemu światu za pośrednictwem mediów społecznościowych. Dostrzega chwilowe korzyści, jak awans w pracy, uwagę wpływowej osoby (raz uprawiali seks w publicznej toalecie), czy przyjaźń nastoletniego aktywisty, który doznał traumy po strzelaninie w szkole. Ale te uczucia nie trwają długo, a kiedy prawda wychodzi na jaw, dostaje złośliwą internetową nienawiść, a nawet groźby śmierci.

Może spodoba ci się film warty uwagi: To nie wina karmy.

W Nie w porządku Zoey Deutch gra fotoedytora o imieniu Danni Sanders. Chce zostać pisarką, a co więcej – sławną. Jednak jej redaktor, Negin Farsad, zawsze patrzy na jej dość kiepskie pisanie. Pewnego dnia Sanders wpada na pomysł, by wymyślić zaproszenie na rekolekcje dla pisarzy w Paryżu. Robi to wrażenie zarówno na jej szefie, jak i na chłopaku, w którym podkochuje się w pracy, gwiazdorze Instagrama Colinie (Dylan O’Brien). Ale podczas gdy ona photoshopuje swoją noszącą beret twarz do paryskich scen, w prawdziwym Paryżu dochodzi do zamachu terrorystycznego, co sprawia, że przyjaciele i rodzina Danni myślą, że to ona osobiście ucierpiała. Danni podoba się nowa uwaga, więc kłamie.

Czy warto obejrzeć film? Subiektywna opinia redakcji

Ta satyra o byciu płytkim i zdobywaniu sławy w mediach społecznościowych jest napędzana przez świetne aktorstwo i ostry komentarz. Not Okay jest podzielony na dziewięć „części”, które pokazują, jak główna bohaterka przechodzi od bycia nikim do sławnej (fałszywej) ofiary do złego faceta. Kompletny brak zrozumienia przez Danniego, co to znaczy być ofiarą, osobą z traumą, czy nawet „dobrą osobą”, jest przedstawiany jako „Biały przywilej”, ale ten film jest raczej komentarzem do tego, jak żyjemy obecnie. Wszystko to jest również odzwierciedlone w postaci Colina, który jest znany na Instagramie z całkowicie szalonej, gangsterskiej persony („Colin, jesteś z Maine”, mówi współpracownik), ale który wydaje się nie mieć żadnych prawdziwych przekonań czy wartości.

Musisz zobaczyć tytuł cały film Potężne sierotki.

Mimo że film ma satyryczny wydźwięk i bąbelkowy wygląd, porusza bardzo poważne kwestie dotyczące tego, jak nie możemy powstrzymać masowych strzelanin, jak toksyczny jest świat online i jak to wszystko wpływa na najbardziej wrażliwe osoby w naszym społeczeństwie. Jest to najbardziej widoczne w postaci Rowan, młodej kobiety, która jest bardzo krucha i zamienia swój ból w sztukę. Isaac jest w tej roli objawieniem. Daje mocne występy słowem mówionym, w tym jeden, który kończy film na smutnej nucie. Deutch jest zabawna jako ofiara, która nie wie, co robi i myśli, że „tone deaf” to marka, ale aktorka pokazuje też, jak naprawdę jest ofiarą, kimś, kto dorastał w wirtualnej rzeczywistości, która ceni sławę nad treścią, wizerunek nad działaniem i kliknięcia nad faktami.

Nie w porządku
Nie w porządku
Nie w porządku
Nie w porządku
Nie w porządku
Nie w porządku
Tytuł (ang.) Not Okay
Ocena widzów: 6 5,039 głosów
Ocena 6.75 156 głosów
18 komentarzy
Zaloguj się, aby dodać komentarz