What's happening?

To nie wina karmy ZALUKAJ FILM ONLINE

  • REJESTRACJA TO TYLKO 30 SEKUND
  • ZNAJDŹ SWOJE ULUBIONE FILMY LUB SERIALE
  • NAJCIEKAWSZE I NAJLEPSZE PRODUKCJE W JEDNYM MIEJSCU
  • DOŁĄCZ DO TYSIĘCY ZADOWOLONYCH UŻYTKOWNIKÓW

UPSS! MUSISZ BYĆ ZALOGOWANY, ABY MÓC KORZYSTAĆ W PEŁNI Z SERWISU!

ZALOGUJ / ZAREJESTRUJ SIĘ vod

To nie wina karmy zalukaj online

Gdzie obejrzeć cały film To nie wina karmy?

Aug. 03, 2022Mexico85 Min.TV-MA
Oceń film: 0
8 1 głos

Gdzie obejrzeć cały film To nie wina karmy z 2022 roku?

To nie wina karmy to meksykańska komedia romantyczna z sytuacjami seksualnymi, brzydkim językiem i piciem. Na początku udana siostra Sary mówi jej, że wychodzi za mąż za mężczyznę, którego Sara kocha od czasów liceum. Ludzie są uprzejmi i szanują się nawzajem, a na końcu filmu właściwe osoby kończą ze sobą.

Może spodoba ci się film warty uwagi: Powtórka.

Sara (Aislinn Derbez) od dziecka myślała, że jej sławna siostra modelka Lucy (Renata Notni) ma całe szczęście, podczas gdy ona ma pecha. Diagnoza ta potwierdza się ponownie, gdy Lucy pojawia się w domu Sary ze swoim narzeczonym Aaronem (Gil Cerezo), który był licealnym podkochiwaniem się Sary i pierwszą osobą, którą kochała i której nigdy nie pokonała. Jak Lucy i Aaron planują swój ślub, wprowadzają się razem, a Sara próbuje ukryć, co czuje. Kiedy pojawia się Roberto (Giuseppe Gamba), chłopak Sary, sprawy jeszcze bardziej się komplikują.

Czy warto obejrzeć film? Subiektywna opinia redakcji

Ta przewidywalna komedia romantyczna nie oddaje sprawiedliwości aktorom występującym w filmie. Utalentowana, atrakcyjna i charyzmatyczna główna obsada filmu „To nie wina karmy” jest dobrze znana miejscowym widzom. Film, który oparty jest na historii z hiszpańskiego filmu z 2016 roku, wydaje się być zrobiony właśnie dla nich. Ale sytuacje, humor i montaż czują się dziwnie, zwłaszcza gdy główna bohaterka (którą gra córka Eugenio Derbeza, Aislinn), bez powodu łamie czwartą ścianę. Mimo to przez 85 minut ogląda się przyjemnie, a sceny w pięknej Méridzie są urocze.

Musisz zobaczyć tytuł cały film Rubius X. 

To nie wina karmy
To nie wina karmy
To nie wina karmy
To nie wina karmy
To nie wina karmy
To nie wina karmy
Tytuł (ang.) ¿Qué culpa tiene el karma?
Ocena widzów: 4.7 503 głosów
Ocena 7.314 94 głosów
18 komentarzy
Zaloguj się, aby dodać komentarz