What's happening?

Venom 2: Carnage ZALUKAJ FILM ONLINE

  • REJESTRACJA TO TYLKO 30 SEKUND
  • ZNAJDŹ SWOJE ULUBIONE FILMY LUB SERIALE
  • NAJCIEKAWSZE I NAJLEPSZE PRODUKCJE W JEDNYM MIEJSCU
  • DOŁĄCZ DO TYSIĘCY ZADOWOLONYCH UŻYTKOWNIKÓW

UPSS! MUSISZ BYĆ ZALOGOWANY, ABY MÓC KORZYSTAĆ W PEŁNI Z SERWISU!

ZALOGUJ / ZAREJESTRUJ SIĘ vod

Venom 2: Carnage zalukaj online

Gdzie obejrzeć cały film Venom 2: Carnage?

Sep. 30, 2021China97 Min.PG-13
Oceń film: 0
6 1 głos

Gdzie oglądać cały film Venom: Let There Be Carnage online?

Tworzenie kontynuacji filmu nie jest najłatwiejszym sposobem. Zwłaszcza jeśli pierwsza część była udana, zwłaszcza finansowo. Presja zmusza twórców do osiągania wyników, a nawet ich przezwyciężania w jakiś sposób. Ponadto oczekiwania odbiorców, o których mowa, są zawsze wysokie i często trudne do obrony. Czy ta sztuczka działa na inną dużą akcję, symbiozę odległej galaktyki? Venom 2018 był jednym z filmów, które pokazywano co kilka lat, a plotki o frustracji, trudnościach i radzeniu sobie za kulisami wydają się napędzać sam projekt.

Seria zaczyna się, gdy film został wcześniej wydany. Po heroicznej walce na śmierć i życie z nieznajomymi Eddie Brock ma trudną relację z Venomem i stara się zarobić na życie, ukrywając nieznajomego przed FBI. Odniesie sukces tylko wtedy, gdy pewnego dnia znajdzie dla dziennikarzy złotą rybkę.

Venom 2 to druga jeszcze lepsza część

Film nie wyjaśnia zbytnio nazwiska Eddiego, ponieważ ważne, że Brock (z pomocą wielkiego Venome) w prologu wyeliminował ofiary recesji i znów był na szczycie.

Sekwencja ma miejsce zaraz po pierwszej części Venom. Eddie Brock (Tom Hardy) i jego przyjaciel, pasożyt, żyją według ścisłych zasad. Testy i analizy pokazują, że toksyna utrzymuje się, a spożycie może powodować problemy w ludzkim mózgu. Chociaż ludzki weganizm z pewnością nie nienawidzi żadnej z głównych partii, ten kruchy sojusz jakoś trwa. Oczywiście jest to pierwsza rysa na zbroi niekończącej się przyjaźni bohaterów. Nic dziwnego, że ten sam motyw pojawia się w setkach filmów, seriali i kreskówek z dwiema postaciami, które powinny być razem na całe życie, ale które mają wielkie podekscytowanie i rozłąkę.

Jak zakończy się film sci-fi?

Historia jest prosta jak oglądanie filmu, zmieniając ją od czasu do czasu, co Cię zaskoczy. Brzmi kiepsko, ale w przypadku filmów krótkometrażowych (chyba najkrótszej akcji superbohaterskiej wszechczasów) nie stanowi to dla mnie problemu. Głównym powodem jest imponująca prezentacja „Bromance” Eddy’ego i Venoma, którą film naprawdę lubi, a to jest największa korzyść. Śmiałem się długo i nawet się nie ruszałem! Ich komunikacja jest naprawdę rozbrojona i po prostu zabawna na dużym ekranie. Prawda jest taka, że ​​niektóre sceny są trochę przygnębiające, ale naprawdę podobało mi się oglądanie tak ekscytującego związku między nimi.

Kolejną cechą, która przyszła mi do głowy zaraz po sesji, było zawiedzenie. Nie obchodzi mnie, że filmy są krótsze niż dwie godziny, nie liczy się długość, tylko ich jakość. Wrażenie było jednak takie, że w tym filmie wszystko działo się szybko, o czym świadczą niezliczone przerwy między ujęciami. Przeskok między ujęciami był ekscytujący, a zakończenie filmu było zarówno zaskakujące, jak i rozczarowujące. Oczywiście nie był to koniec, na który liczyłem i nie jestem pewien, czy byłem szczęśliwy. Obraz po teście robił podobne wrażenie. Krótko mówiąc najpierw pomyślałem o tym, jak by to było, a nawet cieszyłem się, że marzenia wielu fanów w końcu się spełnią, ale wychodzę, bo nie wyobrażam sobie takiego procesu! Z jednej strony chcę to zobaczyć, az drugiej bardzo się boję, jak to będzie.

Venom 2: Carnage
Venom 2: Carnage
Venom 2: Carnage
Venom 2: Carnage
Venom 2: Carnage
Venom 2: Carnage
Venom 2: Carnage
Tytuł (ang.) Venom: Let There Be Carnage
Ocena widzów: 6.6 13,059 głosów
Ocena 7.6 250 głosów
18 komentarzy
Zaloguj się, aby dodać komentarz