What's happening?

Wielka ofensywa piwna ZALUKAJ FILM ONLINE

  • REJESTRACJA TO TYLKO 30 SEKUND
  • ZNAJDŹ SWOJE ULUBIONE FILMY LUB SERIALE
  • NAJCIEKAWSZE I NAJLEPSZE PRODUKCJE W JEDNYM MIEJSCU
  • DOŁĄCZ DO TYSIĘCY ZADOWOLONYCH UŻYTKOWNIKÓW

UPSS! MUSISZ BYĆ ZALOGOWANY, ABY MÓC KORZYSTAĆ W PEŁNI Z SERWISU!

ZALOGUJ / ZAREJESTRUJ SIĘ vod

Wielka ofensywa piwna zalukaj online

Gdzie obejrzeć cały film Wielka ofensywa piwna?

Sep. 30, 2022USA126 Min.R
Oceń film: 0
6 1 głos

Gdzie obejrzeć cały film Wielka ofensywa piwna z 2022 roku?

Dramat o nazwie Wielka ofensywa piwna oparty jest na prawdziwej relacji Merchant Marine Chickie Donohue (Zac Efron), który udał się do Wietnamu w 1967 roku, aby dostarczyć piwo do swoich przyjaciół z wojska. Choć ma dobre intencje, jest trochę przegadany. Oczekujcie, że zobaczycie strzelaninę, strzelaninę, eksplozje, krwawe rany, odcięte kończyny, człowieka wyrzucanego na śmierć z helikoptera, uderzenia, bójki, policzki i inne formy wojennej brutalności.

W Wielka ofensywa piwna, Merchant Marine Chickie Donohue (Zac Efron) i jego koledzy są zszokowani liczbą swoich towarzyszy, którzy zginęli w Wietnamie. Jest rok 1967 w Nowym Jorku. Christine (Ruby Ashbourne Serkis), siostra Chickie’ego, bierze udział w antywojennych demonstracjach, ale Chickie uważa, że to brak szacunku dla wojska.

Oglądaj również cały film Czarna Pantera 2: Wakanda.

Czy warto obejrzeć film? O czym opowiada fabuła?

Chickie obmyśla plan, aby wejść na pokład kolejnego statku zmierzającego do Wietnamu i przynieść wszystkim swoim wciąż żyjącym wojskowym znajomym piwo, pijąc w swoim ulubionym barze, który jest prowadzony przez The Colonel (Bill Murray). Raz tam, Chickie próbuje przeprowadzić swój szalony plan z niewielką pomocą z grizzled reporter nazwie Coates (Russell Crowe), głupie szczęście, i wytrwałość. Ale przebywanie w prawdziwej strefie walki poszerza też jego perspektywę.

Efron mógł uznać, że rola gwiazdora jest zbyt wymagająca. Jego umiejętności aktorskie nieco się poprawiły w stosunku do początków kariery i potrafi teraz skutecznie sportretować dramatyczną scenę, ale może nie ma takiego poczucia humoru jak niektórzy inni wykonawcy. A może Farrelly chciał wygłosić stwierdzenie, że „wojna jest okropna”, ale obawiał się, że obrazi ludzi, przedstawiając jakikolwiek portret wojska, który byłby postrzegany negatywnie. To może być powód, dla którego film wydaje się tak przyjemny, mimo że tak naprawdę nie jest zaangażowany.

Wielka ofensywa piwna
Wielka ofensywa piwna
Wielka ofensywa piwna
Wielka ofensywa piwna
Wielka ofensywa piwna
Wielka ofensywa piwna
Wielka ofensywa piwna
Wielka ofensywa piwna
Wielka ofensywa piwna
Wielka ofensywa piwna
Tytuł (ang.) The Greatest Beer Run Ever
Ocena widzów: 6.8 11,045 głosów
Ocena 7.9 271 głosów
18 komentarzy
Zaloguj się, aby dodać komentarz