What's happening?

13: Musical ZALUKAJ FILM ONLINE

  • REJESTRACJA TO TYLKO 30 SEKUND
  • ZNAJDŹ SWOJE ULUBIONE FILMY LUB SERIALE
  • NAJCIEKAWSZE I NAJLEPSZE PRODUKCJE W JEDNYM MIEJSCU
  • DOŁĄCZ DO TYSIĘCY ZADOWOLONYCH UŻYTKOWNIKÓW

UPSS! MUSISZ BYĆ ZALOGOWANY, ABY MÓC KORZYSTAĆ W PEŁNI Z SERWISU!

ZALOGUJ / ZAREJESTRUJ SIĘ vod

13: Musical zalukaj online

Gdzie obejrzeć cały film 13: Musical?

Aug. 12, 2022USA92 Min.PG
Oceń film: 0
8 1 głos

Gdzie obejrzeć cały film 13: Musical z 2022 roku?

13: The Musical to opowieść o dojrzewaniu chłopca w przeddzień jego bar micwy. Evan (Eli Golden) szybko nawiązuje przyjaźnie po zmianie miejsca zamieszkania i szkoły, ale jedną z nich bierze za pewnik. Jego zróżnicowana 8-klasowa klasa uczy się szanować i wybaczać sobie nawzajem (i swoim rodzicom) błędy.

Evan (Eli Golden) ma świętować swoją bar micwę, kiedy jego rodzice (Peter Hermann i Debra Messing) ujawniają, że się rozchodzą. Jego mama przenosi go do małego miasteczka w Indianie, aby zamieszkał ze swoją mamą (Rhea Perlman). Sąsiadka Evana, Patrice (Gabriella Uhl), zabawia go przez całe lato. Evan rzuca Patrice, gdy we wrześniu rozpoczyna się szkoła, aby zdobyć jak najwięcej przyjaciół na swoją bar micwę.

Może spodoba ci się film warty uwagi: Tajna baza

Czy warto obejrzeć film? Subiektywna opinia redakcji

Film stara się reprezentować ten szczególny obszar pomiędzy dzieciństwem a dorosłością, ale jest formalny. Dlaczego musical? Wychowanie dzieci, które chcą śpiewać i tańczyć nie jest złe, ale nie każda historia na tym korzysta. Fragmenty musicalu nie wnoszą nic do opowieści i sprawiają wrażenie zdzierstwa. Od kiedy gimnazja mają piłkę nożną i cheerleaderki? Film mógł skorzystać z usunięcia części muzycznej i skupienia się na „13”.

Musisz zobaczyć tytuł cały film Pierwsze kroki grota 

W dniu bar micwy głównego bohatera, jego mama nazywa go „mężczyzną”. Ta koncepcja niepewności dorastania mogła być lepiej podkreślona poprzez dyskusję i działanie. Żydowski dzieciak, mający świętować swoje coming-of-age, zostaje przetransportowany do małomiasteczkowej Ameryki Środkowej. Jego babcia (Perlman) zapewnia mu stabilność, podczas gdy jego mama (Messing) dochodzi do siebie po chaotycznym rozwodzie. Jego bar micwa zdefiniuje jego młode życie, a jego całym celem jest zorganizowanie wspaniałej imprezy. Golden daje swobodny występ jako młody nastolatek.

13: Musical
13: Musical
13: Musical
13: Musical
Tytuł (ang.) 13: The Musical
Ocena widzów: 5.2 672 głosów
Ocena 6.292 24 głosów
18 komentarzy
Zaloguj się, aby dodać komentarz