What's happening?

Tajna baza ZALUKAJ FILM ONLINE

  • REJESTRACJA TO TYLKO 30 SEKUND
  • ZNAJDŹ SWOJE ULUBIONE FILMY LUB SERIALE
  • NAJCIEKAWSZE I NAJLEPSZE PRODUKCJE W JEDNYM MIEJSCU
  • DOŁĄCZ DO TYSIĘCY ZADOWOLONYCH UŻYTKOWNIKÓW

UPSS! MUSISZ BYĆ ZALOGOWANY, ABY MÓC KORZYSTAĆ W PEŁNI Z SERWISU!

ZALOGUJ / ZAREJESTRUJ SIĘ vod

Tajna baza zalukaj online

Gdzie obejrzeć cały film Tajna baza?

Aug. 12, 2022USA104 Min.PG
Oceń film: 0
5 1 głos

Gdzie obejrzeć cały film Tajna baza z 2022 roku?

Tajna baza to przyjazny rodzinie film superbohaterski o gimnazjaliście o imieniu Charlie (Walker Scobell). To świetny wybór dla fanów takich filmów jak Shazam!, Spy Kids i Ant-Man. Charlie i jego trzej najlepsi przyjaciele odkrywają tajną piwnicę pod domem jego rozwiedzionegox ojca (Owen Wilson) i zdają sobie sprawę, że tata Charliego może być światowej sławy superbohaterem Strażnikiem. Wpadają w kłopoty, gdy bunkier zostaje zaatakowany przez zespół korporacyjnych najemników. Dzieci używają wielu gadżetów i broni w stylu sci-fi, a złoczyńcy mają broń. Spodziewaj się głównie łagodnego języka („idioci”, „cholera”, „szczyny”) i kombinacji zarówno komicznej, jak i realistycznej przemocy. Większość z nich jest skierowana do nastoletnich bohaterów, którzy są brani jako zakładnicy, ścigani i grozi im śmierć. W jednej szokującej scenie ktoś zostaje zastrzelony i zabity (bez krwi) za odmowę skrzywdzenia dzieci. Jest dużo żartów i komedii fizycznej, a także kilka krucjat/romansów, z których jeden prowadzi do pierwszego pocałunku. Tematy obejmują odwagę, pracę zespołową, wytrwałość i znaczenie uczciwości między rodzicami i dziećmi.

Tajna baza otwiera się z mężem Jack Kincaid (Owen Wilson) świadkiem tego, co okazuje się być katastrofą UFO. UFO było śledzone przez oficera wojskowego (Jesse Williams), który obserwuje, jak tajemniczy obiekt obdarza Jacka nadprzyrodzonymi zdolnościami.

Może spodoba ci się film warty uwagi: 13 Musical.

Czy warto obejrzeć film? Subiektywna opinia redakcji

Ta zabawna, przyjazna nastolatkom przygoda z superbohaterami skupia się na synu bohatera i jego sprytnych przyjaciołach, którzy wykorzystują wszystkie swoje zasoby, aby przeciwstawić się korporacyjnym łobuzom. Współreżyserzy i scenarzyści Tajnej bazy Henry Joost i Ariel Schulman pokazują, jak młodzi nastolatkowie realistycznie wykorzystają gadżety Strażnika, by osiągnąć sukces w szkole i sporcie, zanim będą musieli podjąć bardziej dojrzałe decyzje. 

Musisz zobaczyć tytuł cały film Obcy w biurze. 

Scobell, która ma zagrać Percy’ego Jacksona w reboocie serialu telewizyjnego, jest idealnie obsadzona jako wiarygodna gimnazjalistka z uroczą miłością i lojalną grupą przyjaciółek. Dwie dziewczyny mówią o wiele więcej niż chłopcy i mają zaskakująco adeptów umiejętności, biorąc pod uwagę okoliczności (Maya zna taktykę i broń; Lizzie jest informatykiem i matematykiem). Williams jest słodkim softie jako BFF Charlie, a Kezii Curtis ma pamiętną rolę drugoplanową jako Berger jazdy, INXS-loving starszy brat „Big Mac” („Never Tear Us Apart” wyskakuje kilka razy). Przy całej swojej głupocie, film dostarcza również podstawowych wiadomości o wartości szczerej komunikacji między rodzicami a dziećmi, pracy zespołowej i wykorzystywaniu swoich talentów – z lub bez super gadżetów.

Tajna baza
Tajna baza
Tajna baza
Tajna baza
Tajna baza
Tajna baza
Tajna baza
Tajna baza
Tajna baza
Tajna baza
Tytuł (ang.) Secret Headquarters
Ocena widzów: 5 4,286 głosów
Ocena 6.836 119 głosów
18 komentarzy
Zaloguj się, aby dodać komentarz