What's happening?

After We Collided ONLINE

  • REJESTRACJA TO TYLKO 30 SEKUND
  • ZNAJDŹ SWOJE ULUBIONE FILMY LUB SERIALE
  • NAJCIEKAWSZE I NAJLEPSZE PRODUKCJE W JEDNYM MIEJSCU
  • DOŁĄCZ DO TYSIĘCY ZADOWOLONYCH UŻYTKOWNIKÓW

UPSS! MUSISZ BYĆ ZALOGOWANY, ABY MÓC KORZYSTAĆ W PEŁNI Z SERWISU!

ZALOGUJ / ZAREJESTRUJ SIĘ vod

DO KOŃCA PROMOCJI POZOSTAŁO:
2 godziny 35 minut 13 sekund

After We Collided online

After We Collided

Sep. 02, 2020United States105 Min.R
Twoja ocena: 0
10 1 głos

Gdzie oglądać cały film After We Collided online?

Pilna uczennica i oddana córka Tessa Young zaczyna pierwszy rok college’u z wielkimi ambicjami. Doskonale wie, co chce osiągnąć, jaką drogą ma podążać i kim powinna się stać. To uporządkowane życie rozpadnie się jak domek z kart w chwili, gdy Tessa spotka tajemniczego Hardina Scotta. Historia zaczyna się około miesiąca po pierwszym filmie. Wydaje się, że Tessa i Hardin uciekli na zawsze, ale jak wszyscy wiemy, nie będzie innego, jeśli ich nie połączą. Więc po pierwszych 15-20 minutach filmu wszystko się zmienia, a reszta filmu bazuje na takich kalejdoskopowych zmianach.

Kilka powieści młodzieżowych o związku między Tessą i Hardinem odniosło ogromny sukces, najpierw online, a później w klasycznych publikacjach, które zostały przetłumaczone na rynki zagraniczne. To tylko kwestia czasu, zanim ktoś pokaże na ekranie pracę Anny Todd. Była to premiera po zeszłym roku – adaptacja pierwszej części serialu, która skupia się na poznaniu bohaterów. Film nie jest szczególnie interesujący i nudny, ponieważ wykorzystuje mnóstwo głupich, zorientowanych na naukę dziewcząt i tajemniczych planów dotyczących związku między złymi chłopcami. 

Która część podobała wam się najbardziej?

Więc w pierwszej części Tessa nie musiała mówić, że jest dziewicą, twórcy upewnili się, że prawie napisała to na czole. To samo dotyczy budynku Hardin. Akcja filmu rozgrywa się w Atlancie, gdzie zimą wciąż jest 15 stopni Celsjusza, ale wciąż ma na sobie skórzaną kurtkę. Niewielka zmiana w drugiej części, dopiero teraz napędzana chęcią powrotu do Tessy, która z nieśmiałej dziewczyny stała się zrelaksowaną i odnoszącą sukcesy kobietą.

After 2 We Collided Online

Historia opowiada, jak Tessa (Josephine Langford) i Hardin próbują różnych sposobów radzenia sobie z burzliwym rozwodem. Mężczyzna pędzi do pracy i tonie w alkoholu. I tutaj mamy do czynienia z pierwszymi absurdami; Po pierwszym dniu treningu dziewczyna wygląda tak dobrze, że właściciel – Christian Viennese (Charlie Weber) – decyduje się zabrać go w podróż służbową. Okazało się, że to wycieczka do nocnego klubu, bo tylko alkohol może zmusić inwestorów do udziału. Jednak interesy nie są ważne w tej dziedzinie. Tessa spontanicznie dzwoni do Hardina i wkrótce pojawia się jako bawiący się książę w jego pokoju hotelowym. Niestety romantyczną powieść znajduje w pokoju z Trevorem Sprouse, który rozpoczyna serię burzowych scen z głównymi bohaterami.

Czy After 2 We Collided po polsku jest lepsze od pierwszej części?

Tesa Young i Hardin Scott zerwali pod koniec poprzedniego filmu. Tessa zaszła w ciążę i zaczęła ćwiczyć w Vance. Tam spotyka zwykłego zabójczego Trevora (Dylan Sprouz), który jest jednym z nielicznych pozytywnych bohaterów, którzy wkrótce zaimponują swojemu nowemu szefowi. Hardin wtedy nic nie zrobił. Pierwsza seria mówi, że mieszka w samochodzie i teraz robi sobie tatuaż. Ten dialog pokazuje, że on i Tessa nadal studiują na uniwersytecie, ale nawet nie są tam małżeństwem. Moim zdaniem pierwsza część filmu After jest dużo lepsza i zdecydowanie wolałem obejrzeć właśnie poprzednią produkcję. 
A w pierwszym przypadku wciąż miałem wrażenie, że reżyserka Jenny Geey odda kobiecie choćby minimalny głos.

After We Collided
After We Collided
After We Collided
After We Collided
Tytuł (ang.) After We Collided
Ocena widzów: 5.1 9,336 głosów
Ocena 7.4 1,606 głosów

Reżyser filmu

Roger Kumble
Reżyser filmu

Obada filmu

Shane Paul McGhie isLandon Gibson
Landon Gibson
Dylan Sprouse isTrevor Matthews
Trevor Matthews
Samuel Larsen isZed Evans
Zed Evans
Inanna Sarkis isMolly Samuels
Molly Samuels
Charlie Weber isChristian Vance
Christian Vance
Louise Lombard isTrish Daniels
Trish Daniels
Selma Blair isCarol Young
Carol Young
18 komentarzy
Zaloguj się, aby dodać komentarz

Similar titles

The Perfect Bride
Citation
Księgarnia z marzeniami
Szczury z supermarketu
The Christmas Cure
Dom
Honest Thief
Arytmia
Brzmienie ciszy
Maudie
Miłosne taktyki
Korytarzem w mrok