What's happening?

Beast ZALUKAJ FILM ONLINE

  • REJESTRACJA TO TYLKO 30 SEKUND
  • ZNAJDŹ SWOJE ULUBIONE FILMY LUB SERIALE
  • NAJCIEKAWSZE I NAJLEPSZE PRODUKCJE W JEDNYM MIEJSCU
  • DOŁĄCZ DO TYSIĘCY ZADOWOLONYCH UŻYTKOWNIKÓW

UPSS! MUSISZ BYĆ ZALOGOWANY, ABY MÓC KORZYSTAĆ W PEŁNI Z SERWISU!

ZALOGUJ / ZAREJESTRUJ SIĘ vod

Beast zalukaj online

Gdzie obejrzeć cały film Beast?

Aug. 11, 202293 Min.
Oceń film: 0
6 1 głos

Gdzie obejrzeć cały film Beast z 2022 roku?

Beast to survivalowy thriller akcji o pogrążonym w żałobie ojcu (Idris Elba) i jego dwóch nastoletnich dzieciach. Historia podkreśla, jak jednostka (Elba jako lekarz-wdowiec) musi wykorzystać swoje zasoby i siły (w tym swoje córki), aby przetrwać. Spodziewajcie się przemocy, krwi i gore. Są tu jump scares i strzelaniny między ludźmi a lwem. Wiele osób ginie w filmie, a o wiele więcej ginie poza ekranem. Film jest brutalny, ale ma również tematy ochrony dzikiej przyrody, uczciwości, komunikacji, pracy zespołowej i przetrwania.

Może spodoba ci się film warty uwagi: Kolejne 365 dni.

Dr Nate Daniels (Idris Elba) odwiedza swoje dwie nastoletnie córki w wiosce ich zmarłej matki w RPA w BEAST. Ich przyjaciel Martin (Sharlto Copley) zarządza tam rezerwatem zwierzyny. Martin prowadzi pogrążoną w żałobie rodzinę do pobliskiej wioski i odkrywa, że atak lwa zamordował wszystkich. Wkrótce lew atakuje, zmuszając Nate’a, który jest poza swoim żywiołem, do ochrony córek. Bez zasięgu telefonii komórkowej czy nadającej się do jazdy ciężarówki, trio musi wykorzystać swój spryt, by pokonać żądnego zemsty lwa.

Czy warto obejrzeć film? Subiektywna opinia redakcji

Ta dobrze zagrana, przewidywalna narracja opowiada o ojcu próbującym uratować swoje córki przed strasznym zwierzęciem. Copley jest ekspertem od dzikiej przyrody z bronią w ręku, podczas gdy Elba portretuje ojca, który jest ignorantem. Baltasar Kormákur skupia się na Nate’ie i jego dwóch córkach, które opłakują chorobę i śmierć matki. Nate i jego żona zostali rozdzieleni, gdy zdiagnozowano u niej raka i zmarła. Nora, pokojowo nastawiona siostra Mer, jest pełna obaw. Zdjęcia ukazują na przemian szerokie widoki rezerwatu i zbliżenia przerażonych twarzy, kopiących nóg i trzymających broń rąk. Nie brakuje momentów, w których widzowie nie mogą wyjść z podziwu, jak również scen, w których obawiają się, że reżyserzy uśmiercą jedną z głównych postaci.

Musisz zobaczyć tytuł cały film Tajna baza. 

Założenie, że lew jest mordercą w stylu Johna Wicka, próbującym pomścić swoją dumę, jest interesujące, ale nie na tyle przekonujące, by uczynić go mniej przerażającym. Lew atakuje wszystkich ludzi, których napotka, nie tylko kłusowników, w przeciwieństwie do mitu o ludzkiej zemście. Ponieważ nie ma zbyt wiele dyskusji na temat ochrony przyrody poza tym, że Nora mówi, że czytała, że anty-kłusownicy mogą być tak samo brutalni jak kłusownicy, urządzenie fabularne spada puste. Kiedy lew zabija całą społeczność, nie sposób argumentować, że ludzkość zasługuje na jego wściekłość za swoją brutalność. W tym filmie są zaskakująco przejmujące wymiany ojciec-córka, a także podstawowe tematy dla rodziców i dzieci, aby poprawić swoje umiejętności komunikacyjne (i przetrwania) i pracować jako zespół.

Beast
Beast
Tytuł (ang.) Beast
Ocena 7.5 4 głosów
18 komentarzy
Zaloguj się, aby dodać komentarz