What's happening?

PODZIEMIA STRACHU ZALUKAJ FILM ONLINE

  • REJESTRACJA TO TYLKO 30 SEKUND
  • ZNAJDŹ SWOJE ULUBIONE FILMY LUB SERIALE
  • NAJCIEKAWSZE I NAJLEPSZE PRODUKCJE W JEDNYM MIEJSCU
  • DOŁĄCZ DO TYSIĘCY ZADOWOLONYCH UŻYTKOWNIKÓW

UPSS! MUSISZ BYĆ ZALOGOWANY, ABY MÓC KORZYSTAĆ W PEŁNI Z SERWISU!

ZALOGUJ / ZAREJESTRUJ SIĘ vod

PODZIEMIA STRACHU zalukaj online

Gdzie obejrzeć cały film PODZIEMIA STRACHU?

Aug. 01, 2022
Oceń film: 0
7 1 głos

Gdzie obejrzeć cały film PODZIEMIA STRACHU –  The Cellar z 2022 roku?

Podziemia strachu to przerażający horror o młodej nastolatce, która zaginęła. Bardziej chodzi o to, byś poczuł się przestraszony, niż o to, by pokazać ci straszne rzeczy. Film jest niepokojący w oglądaniu, a dźwięki są równie przerażające. Poczucie zbliżającej się zagłady jest obecne przez cały film. Keira Woods, grana przez Elishę Cuthbert, jest matką zaginionej nastolatki. Nigdy nie rezygnuje z prób odnalezienia swojej córki. Natomiast Brian (Eoin Macken), ojciec, wydaje się mniej przejmować, a przynajmniej być bardziej skłonny do porzucenia nadziei. Wątki paranormalne obejmują opętanie przez demony, nie bez znaczenia jest też cyberprzemoc.

Może spodoba ci się film warty uwagi: Jak zostałem samurajem.

Podziemia strachu to historia rodziny Woodsów, która wprowadza się do ogromnego, starego budynku, aby rozpocząć nowe życie. Kiedy matka Keira (Elisha Cuthbert) wychodzi do pracy, jej najstarsza córka Ellie (Abby Fitz) schodzi do piwnicy, ale nie wraca. Ellie jest pod opieką Keiry i jej męża, Briana (Eoin Macken). Kiedy jednak Keira zaczyna zaglądać do domu, wygląda na to, że mogą mieć do czynienia z potężnym nadnaturalnym wrogiem.

Czy warto obejrzeć film? Subiektywna opinia redakcji

Pomysł na ten psychologiczny horror jest ciekawy, ale po prostu nie jest zrobiony wystarczająco dobrze. W pewnym momencie na początku filmu Ellie schodzi do The Cellar. Rozmawia z matką przez telefon, licząc jednocześnie stopnie w dół. Nawet jeśli jest dziesięć kroków, ona liczy dalej. Ten obraz przyprawia o dreszcze i sprawia, że od razu siadasz i zwracasz uwagę. Ale to okazuje się być najbardziej, jeśli nie jedyną, interesującą częścią filmu. Potem po prostu się gubi i nie utrzymuje uwagi widza w taki sposób, w jaki obiecywał.

Musisz zobaczyć tytuł cały film Gray Man. 

Cuthbert wykonuje świetną pracę jako główna bohaterka, Keira. Pokazuje wiele determinacji, gdy próbuje dowiedzieć się, co stało się z jej córką. W zasadzie jedyną rzeczą, jaką można wynieść z tego projektu jest to, że była gwiazda 24 jest bardziej niż zdolna do poprowadzenia filmu i wie sporo o gatunku horroru. Podziemia strachu to film, który mógłby być świetny, ale nie jest, ponieważ buduje się do bardzo rozczarowującego zakończenia.

PODZIEMIA STRACHU
Tytuł (ang.) The Cellar
Ocena 5 3 głosów
18 komentarzy
Zaloguj się, aby dodać komentarz