What's happening?

Togo ZALUKAJ FILM ONLINE

  • REJESTRACJA TO TYLKO 30 SEKUND
  • ZNAJDŹ SWOJE ULUBIONE FILMY LUB SERIALE
  • NAJCIEKAWSZE I NAJLEPSZE PRODUKCJE W JEDNYM MIEJSCU
  • DOŁĄCZ DO TYSIĘCY ZADOWOLONYCH UŻYTKOWNIKÓW

UPSS! MUSISZ BYĆ ZALOGOWANY, ABY MÓC KORZYSTAĆ W PEŁNI Z SERWISU!

ZALOGUJ / ZAREJESTRUJ SIĘ vod

Togo zalukaj online

Gdzie obejrzeć cały film Togo?

Oct. 05, 2022Uruguay95 Min.TV-MA
Oceń film: 0
7 1 głos

Gdzie obejrzeć cały film Togo z 2022 roku?

Togo to dramat z Urugwaju o byłym bokserze, który teraz żyje na ulicach Montevideo jako „parker”, czyli osoba kierująca samochody na miejsca parkingowe i pilnująca ich w zamian za drobne gratyfikacje. Musi bronić swojego terenu i podejmować działania, gdy wkraczają tam handlarze narkotyków i stanowią zagrożenie dla niego i jego towarzysza. Jest tu trochę przemocy, a także sceny graficzne, gore i szczegóły dotyczące obrażeń. Ludzie są zastrzeleni, bici, dźgani, kopani, rozcinani, uderzani i kopani. Mężczyzna, który popełnił samobójstwo, zostaje odkryty wiszący w swojej sypialni. Inny mężczyzna otrzymuje tak ciężkie lanie, że jego ręka jest złamana, a zęby wybite.

W filmie Togo, starszy mężczyzna o imieniu Togo (Diego Alonso) pracuje jako „parker”, osoba, która pomaga w parkowaniu samochodów i pilnuje ich w zamian za napiwki. Togo ma „swój” blok, ale kiedy pojawia się gang handlarzy narkotyków, chcą, aby zaczął handlować dla nich. Togo w końcu będzie musiał bronić swojego terytorium w walce lub stracić wszystko.

Mimo że dramat traci ostrość pod koniec, występy są doskonałe, a poważny ton dramatu działa. Postacie Togo są dobrze rozwinięte, co jest szczęśliwe, biorąc pod uwagę, jak bardzo fabuła jest z góry zasugerowana. Togo może być stoicki, enigmatyczny i wiekowy, ale jest też bez wątpienia przyzwoitym człowiekiem, który chce nadrobić stracony czas z córką. Dodatkowo, relacja Togo z Mercedes, nieznajomą, jest podobna do tej, której pragnie z córką. W efekcie Togo staje się potrzebny zarówno do pośredniej, jak i bezpośredniej ochrony, co czyni go osobą łatwą do wsparcia.

Czy warto oglądać film Togo? O czym opowiada fabuła?

Mimo że obie postacie są w pełni rozwinięte, Mercedes jakby znika w zakończeniu, pozostawiając prawdziwe rozwiązanie filmu innym bohaterom. Do czasu, gdy to się skończy, wydaje się, że było to długie spalanie, które zmieniło się w gwałtowny koniec. W rzeczywistości jest to konkluzja, którą widzowie najprawdopodobniej chcieliby zobaczyć: zagrożenie ostatecznie wyeliminowane, dilerzy narkotyków zabici, a szef przestępczości postawiony przed sądem. Ale żeby to zrobić, film porzuca narrację, która do tej pory skupiała się na Togo i Mercedes. Oczywiście Mercedes musi zniknąć „dla własnego bezpieczeństwa”, ale dla niektórych będzie to wyglądało na przynętę i zamianę, zmieniającą ujmujący i rozwijający się romans w zwykłą atrakcję.

Oglądaj również cały film telefon pana Harrigana.

Togo
Togo
Togo
Togo
Togo
Togo
Togo
Togo
Togo
Togo
Tytuł (ang.) Togo
Ocena widzów: 5.4 385 głosów
Ocena 6.702 42 głosów
18 komentarzy
Zaloguj się, aby dodać komentarz