What's happening?

Monster High: The Movie ZALUKAJ FILM ONLINE

  • REJESTRACJA TO TYLKO 30 SEKUND
  • ZNAJDŹ SWOJE ULUBIONE FILMY LUB SERIALE
  • NAJCIEKAWSZE I NAJLEPSZE PRODUKCJE W JEDNYM MIEJSCU
  • DOŁĄCZ DO TYSIĘCY ZADOWOLONYCH UŻYTKOWNIKÓW

UPSS! MUSISZ BYĆ ZALOGOWANY, ABY MÓC KORZYSTAĆ W PEŁNI Z SERWISU!

ZALOGUJ / ZAREJESTRUJ SIĘ vod

Monster High: The Movie zalukaj online

Gdzie obejrzeć cały film Monster High: The Movie?

Oct. 06, 2022Canada91 Min.TV-PG
Oceń film: 0
8 1 głos

Gdzie obejrzeć cały film Monster High: The Movie z 2022 roku?

W Monster High: The Movie, Clawdeen (Miia Harris), pół-człowiek, pół-wilk, który jest odrzucony przez ludzkie dzieci, jest wprowadzony. Jej ludzki ojciec (Scotch Ellis Loring) waha się, gdy zostaje przyjęta do zaczarowanej szkoły Monster High: „Nie mogą wiedzieć o jej ludzkiej krwi, bo inaczej zostałaby wyrzucona ze szkoły” – mówi. Mimo to pozwala jej odejść, a Clawdeen w końcu znajduje otoczenie, w którym czuje się jak w domu. Szybko zaprzyjaźnia się z Frankie (Ceci Balagot), stworzeniem w stylu Frankensteina, złożonym z ciał najmądrzejszych ludzi w czasie, i stopniowo rozwija uczucia do ich drugiej współlokatorki, Draculaury (Nayah Damasen). Dyrektorka Bloodgood (Marci T. House) może wyrzucić Clawdeen, jeśli okrutna dziewczyna Cleo De Nile (Jy Prishkulnik) dowie się o jej ludzkim sekrecie, lub gorzej.

Czy Monster High: The Movie jest filmem wartym uwagi?

Docelową widownią tego filmu będą nastolatki i młodsi miłośnicy lalek potworów, którym prawdopodobnie spodobają się kostiumy, a nie będą odwracać uwagi od serdecznych połączeń w centrum narracji. Monster High: The Movie pozwala jednostkom na przepracowanie wspólnego nastoletniego gniewu i obaw o tożsamość podczas pozowania jako fantastyczne postacie ze świata potworów, podobnie jak w przypadku lubianych filmów Disneya o zombie. Umożliwia to kilka dość zabawnych kalamburów (takich jak „ma problemy z mumią” i „ghule stają się bestiami”) i kilka wykopów na zachowanie nastolatków (Frankie zmaga się z nawiązywaniem znajomości za pośrednictwem mediów społecznościowych, podczas gdy inni komunikują się wyłącznie za pośrednictwem swoich telefonów komórkowych w kształcie trumien, a nawet wampiry muszą radzić sobie z nadmiernie uciążliwymi rodzicami).

Pomimo posiadania „potwornych” tożsamości, strojów (kostiumy chłopców i moce są szczególnie ubogie), a także wysoce choreograficznych piosenek i tańców, bohaterowie pragną tylko tego, czego pragną ludzie: wtopić się w tłum i czuć się komfortowo i kochać we własnej skórze. Krótki epilog sprawia wrażenie, że przygotowywany jest sequel.

Oglądaj również Najszczęśliwsza dziewczyna na świecie online. 

Monster High: The Movie
Monster High: The Movie
Monster High: The Movie
Monster High: The Movie
Monster High: The Movie
Monster High: The Movie
Tytuł (ang.) Monster High: The Movie
Ocena widzów: 4.6 1,294 głosów
Ocena 6.986 105 głosów
18 komentarzy
Zaloguj się, aby dodać komentarz