What's happening?

Pętla ZALUKAJ FILM ONLINE

  • REJESTRACJA TO TYLKO 30 SEKUND
  • ZNAJDŹ SWOJE ULUBIONE FILMY LUB SERIALE
  • NAJCIEKAWSZE I NAJLEPSZE PRODUKCJE W JEDNYM MIEJSCU
  • DOŁĄCZ DO TYSIĘCY ZADOWOLONYCH UŻYTKOWNIKÓW

UPSS! MUSISZ BYĆ ZALOGOWANY, ABY MÓC KORZYSTAĆ W PEŁNI Z SERWISU!

ZALOGUJ / ZAREJESTRUJ SIĘ vod

Pętla zalukaj online

Gdzie obejrzeć cały film Pętla?

Seks daje władzęSep. 04, 2020Poland121 Min.N/A
Oceń film: 0
6 1 głos

Pętla to kolejny film Patryka Vegi

Choć było to naiwne, mieliśmy nadzieję, że w przypadku „Pętli” będzie inaczej niż wcześniej. Patryk Vega ostatecznie przestał pojawiać się w filmie Bad Boy i zaproponował nam epickie historie na różnych poziomach, na których są one tematycznie powiązane. Zamiast szerzyć historię we wszystkich możliwych kierunkach, mamy tutaj historię z łatwo rozpoznawalnym bohaterem. Reżyser postanowił pójść tą samą drogą w swoim najnowszym filmie. Zabiera nas za kulisy tzw. Skandalu podkarpackiego i prosi swojego bohatera o pokazanie przemysłu lekkiego. W pierwszym kroku widzimy jednak, że producent nie może już dłużej podtrzymywać swoich artystycznych ambicji. Cała pierwsza akcja uważana jest za początek ostatniej części serii. 

Fabuła opowiada o potencjalnym agencie CBŚ Antonim Królikowskim, który chce wspiąć się po szczeblach kariery w firmie i współpracować z ukraińskimi alfonsami. Marcin Zacharzewski i Maciej Zacharzewski ponownie poinformowali go o ochronie przed nielegalną działalnością w Rzeszowie. Czasami nawet prowokują, że Daniel może zrobić coś dobrego dla szefa. A jeśli apetyt wzrośnie pod apetytem, szybko się denerwuje jak zwykły policjant i postanawia usiąść z tylnego siedzenia. W tym celu stworzył ekskluzywny burdel, w którym zamożni klienci są rejestrowani, a następnie szantażowani.

Pętla Online

Gdzie oglądać cały film Pętla online?

Reżyser powraca jako ważny informator społeczno-politycznych skandali, filmów z niewidzialnymi (dawnymi) filmami o seksie i jest dumny z godzinnego wywiadu ze światem przestępczym. Ale znowu nic nie przychodzi. Pętla Patryka Vegi to plotka, półprawda i refleksja, którą publiczność już słyszała. Podobnie jak w polityce, nie ma wypowiedzi o odkryciach i komentarzach autora, nie mówiąc już o jeszcze dokładniejszej analizie tematu filmu. To prawie dwugodzinny wideoklip, który autor niewątpliwie wprowadzi nas w świat przestępczości, seksu i narkotyków. Oglądaj już teraz w najlepszej możliwej rozdzielczości HD. 

Podczas interwencji młody policjant Daniel (Antoni Królikowski) spotkał na swojej drodze dwóch bliźniaków z Ukrainy. Dzięki informacjom o kryminalnym metrze od Niaenia i Alexa rekrut zrobił szybkie postępy i został powołany na funkcjonariusza Centralnego Biura Śledczego Policji w Rzeszowie. Niezadowolony z groźby powstrzymania niebezpiecznego terrorysty, Daniel ściśle współpracuje z braćmi, aby złapać niebezpiecznego przestępcę, który właśnie odbył karę w Wielkiej Brytanii.

Nowo zatrudniony oficer postanowił przejąć jeden z miejscowych pubów i usunąć szczenięta z rywalizacji. Wkrótce otwiera się luksusowe miasto, w którym politycy, biznesmeni i celebryci mogą uprawiać seks z niezwykłymi dziewczynami, dając im pełną swobodę działania. W rzeczywistości w każdym pokoju są kamery, które rejestrują wszystko, aby Daniel i bliźniacy mogli szantażować ludzi na podstawie filmu zawierającego kompromitujący materiał. Młody oficer wdaje się w intrygi, które na zawsze odmienią jego życie rodzinne.

Czy warto obejrzeć Pętle? 

Krzemieniecki co roku pogłębia przepaść między cennymi pisarzami zachodnimi (co, paradoksalnie, jest fascynujące). Problem jednak w tym, że pokazuje kryptografię wszystkich polskich prostych filmów wiszących. Ponieważ rozprzestrzenianie się tego łuku może łatwo dotrzeć do odbiorców z zagranicy i stopniowo kreować wizerunek polskiego artysty jako neandertalczyka i tworzyć sceny filmowe, w których kobiety łamią sobie plecy, rozdzierają sztuczne piersi, zabijają kobiety w ciąży, grzebią ludzi, a nawet niewinnych. Jeżeli lubisz polskie filmy erotyczne to polecamy obejrzeć 365 Dni Online.

„Pętla” nie jest najgorszym filmem Vegi, ale dla mnie jako fana polskiego gatunku najbardziej bolesna, bo ten wybitny socjolog kultury miał w ręku naprawdę dobrą historię i po prostu podrywał ją na koncerty. W opowieściach widać, że był zszokowany Polakiem lub innym światem, gdy polski reżyser Terrible Opponent przejął wszystkie wątki i tematy z jego najnowszego filmu Zakarpacie. W przeciwieństwie do poprzednich prac w Vegi, reżyser Loop nie ukrywa już tożsamości głównych bohaterów swojej historii. 

Pętla
Pętla
Pętla
Pętla
Tytuł (ang.) Pętla
Ocena widzów: 3.4 201 głosów
Ocena 3.3 7 głosów
18 komentarzy
Zaloguj się, aby dodać komentarz