What's happening?

Wire Room ZALUKAJ FILM ONLINE

  • REJESTRACJA TO TYLKO 30 SEKUND
  • ZNAJDŹ SWOJE ULUBIONE FILMY LUB SERIALE
  • NAJCIEKAWSZE I NAJLEPSZE PRODUKCJE W JEDNYM MIEJSCU
  • DOŁĄCZ DO TYSIĘCY ZADOWOLONYCH UŻYTKOWNIKÓW

UPSS! MUSISZ BYĆ ZALOGOWANY, ABY MÓC KORZYSTAĆ W PEŁNI Z SERWISU!

ZALOGUJ / ZAREJESTRUJ SIĘ vod

Wire Room zalukaj online

Gdzie obejrzeć cały film Wire Room?

Sep. 02, 2022Unknown97 Min.R
Oceń film: 0
6 1 głos

Gdzie obejrzeć cały film Wire Room z 2022 roku?

W 2022’s Wire Room, nowy pracownik w pokoju z podsłuchami Homeland Security musi utrzymać przy życiu przemytnika broni. Spodziewajcie się strzelanin, strzałów w głowę, biczów pistoletowych, ciosów i kopniaków.

Kevin Dillon gra Justina Rosę, byłego agenta Secret Service, który wstąpił do Homeland Security dla większej ilości akcji. W tym celu pracuje w centrum dowodzenia monitorującym najgroźniejszych przestępców świata. Rosa spóźnia się 10 minut pierwszego dnia, co denerwuje starszego agenta specjalnego Shane’a Muellera (Bruce Willis), szefa centrum. Eddie Flynn, irlandzki handlarz bronią współpracujący z meksykańskim kartelem narkotykowym i „Juniorem”, jest pierwszym celem Rosy. Mueller i inny współpracownik Rosy, Nour Holborrow (Shelby Cobb), kończą pracę na noc, a u Flynna panuje cisza. Członkowie zespołu SWAT wkraczają do rezydencji Flynna. Rosa musi określić, czy powinien zadzwonić do obserwowanego przestępcy, aby uratować Flynna. Rosa musi wziąć na siebie odpowiedzialność, jeśli skontaktuje się z Flynnem.

Musisz zobaczyć tytuł cały film Telefon pana Harrigana.

Czy warto obejrzeć film? Subiektywna opinia redakcji

Długa kariera Bruce’a Willisa zakończyła się słabo. Wire Room będzie jednym z ostatnich filmów Bruce’a Willisa przed przejściem na emeryturę z powodu afazji, ale poza tym jest to ponury i kliszowy niskobudżetowy film akcji. Nawet przy budżecie Michaela Baya wynoszącym kajmany, nie byłoby to dobre ze względu na fabułę.

Może spodoba ci się film warty uwagi: Lou.

Jest ona w większości nielogiczna. Kevin Dillon gra „nowego człowieka” w podsłuchu DHS monitorującego handlarza bronią z meksykańskiego kartelu. Postać Willisa i innego analityka zostawiają Dillona, by ten wykonał samotną zmianę cmentarną po kilku napiętych kłótniach. Podczas gdy postać Willisa jest off coraz hammered w barze (brakuje Akt 2), zły facet i skorumpowanych policjantów SWAT zespół są na zabicie go i wszystkich w podmiejskiej McMansion dla kierowników średniego szczebla i ich rodzin. Zbyt łatwo jest krytykować ten film i nikt nie powinien zawracać sobie głowy jego oglądaniem.

Wire Room
Wire Room
Wire Room
Wire Room
Wire Room
Wire Room
Wire Room
Wire Room
Wire Room
Tytuł (ang.) Wire Room
Ocena widzów: 3.5 741 głosów
Ocena 6.83 103 głosów
18 komentarzy
Zaloguj się, aby dodać komentarz